ترخیص ای جی آر از گمرک

ترخیص ای جی آر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالا  در شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ای جی آر از گمرک می باشد. سیستم ای جی آر یکی از سیستم های خودرو می باشد که با تزریق مقداری از گازهای خروجی به ورودی سیلندر باعث کمتر شدن دمای احتراق در داخل سیلندر می شود. و بر همین اساس هم سطح خروجی اکسید های نیتروژن خروجی خودرو ها را کاهش می دهد.

تجارت و بازرگانی ای جی آر

تجارت بین الملل فرآیندی است که طی آن کالا یا خدماتی با هدف رفع نیازها وارد و یا در جهت کسب سود به بازار دیگر کشور ها صادر می شود. البته تجارت کالا در هر کشوری وابسته به قوانینی می باشد که مجلس بنا بر مصلحت های سیاسی، فرهنگی و شرعی وضع می کند. به عنوان مثال ای جی آر یکی از کالاهایی است که از کشورهای اروپایی نظیر آلمان، ایتالیا، فرانسه و … وارد می گردد.

البته لازم به ذکر است که واردات کالا و ترخیص آن از گمرک مستلزم رعایت قوانین و اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های مربوطه می باشد و تاجران با در دست داشتن این مدارک می توانند به ترخیص کالای خود من جمله ترخیص ای جی آر از گمرک اقدام نمایند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید و رایگان مشاوره بگیرید.

ترخیص ای جی آر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ای جی آر از گمرک:

ترخیص  ای جی آر از گمرک

ترخیص ای جی آر خودرو های سواری

ترخیص ای جی آر خودرو های سنگین

ترخیص ای جی آر پراید

ترخیص ای جی آر پژو

ترخیص ای جی آر پرادو

ترخیص ای جی آر آزرا

ترخیص ای جی آر کمری

ترخیص ای جی آر رنو

ترخیص ای جی آر کاپرا

ترخیص ای جی آر اپیروس

ترخیص ای جی آر ماکسیما

ترخیص ای جی آر زانتیا

ترخیص ای جی آر ولو

ترخیص ای جی آر اسکانیا

ترخیص ای جی آر تریلی

ترخیص ای جی آر تندر 90

ترخیص ای جی آر اتوبوس

ترخیص ای جی آر تریلی

ترخیص ای جی آر 207

ترخیص ای جی آر هاوال

ترخیص ای جی آر خودروهای جک

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص ای جی آر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ای جی آر خودرو های سواری در ردیف 87089211 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ای جی آر خودروهای سنگین در ردیف 87089219 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید امروزه با توجه به قانون کد گذاری کالاهای تجاری، بازرگانی امری تخصصی شده است که تجربه بسیاری را در این زمینه میطلبد تا از هرگونه مشکل  و زیان در این امر جلوگیری شود. از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزهای قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … اشاره کرد. همچنین نیرو های زبده این شرکت می توانند به عنوان نماینده قانونی شما به اخذ مدارک و یا خرید کالای شما اقدام نمایند. هدف این شرکت جلوگیری از هرگونه زیان و خسارت برای تجارعزیز کشورمان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا ترخیص ای جی آر از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.