ترخیص انبه از گمرک

ترخیص انبه از گمرک

ترخیص انبه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص انبه از گمرک می باشد. انبه یکی از خوشمزه ترین و گواراترین میوه های نواحی گرمسیری می باشد. از میوه انبه علاوه بر استفاده به عنوان میوه برای مصارفی همچون طعم دهنده، عطر دهنده، رنگ دهنده نیز استفاده می شود. در این مقاله سعی داریم بر چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا بپردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی انبه

بیشتر درخت های انبه در کشور هندوستان، پاکستان، بنگلادش و برخی دیگر از کشور های گرمسیری می باشد و از آنجا به سایر نقاط دنیا صادر می شود. در برخی از نقاط کشورعزیزمان ایران همچون هرمزگان نیز به کشت و پرورش درختان انبه می پردازند و صادرات انبه ایرانی نیز به برخی از کشور های اطراف مانند عراق ، ترکیه، افغانستان و …. صورت می گیرد. لازم به ذکر است تجارت وبازرگانی هر کالایی قبل ازهرچیزی نیاز به تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی خواهد داشت و بازرگانان کالا باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک برای ترخیص کالای خود از گمرک مراجعه کنند و در صورت عدم اخذ و یا ناقص بودن مدارک در گمرک برای ترخیص کالا دچار مشکل و تاخیر خواهید شد. یکی از مدارک مورد نیاز برای ترخیص انبه اخذ مجوز وزارت بهداشت و همچنین اخذ مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی می باشد. در صورت تمایل می توانید جهت همکاری  در این زمینه با مشاوران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص انبه از گمرک:

·     ترخیص انواع انبه

·        ترخیص انبه هندی

·        ترخیص انبه بگلادشی

·        ترخیص انبه پاکستانی

·        ترخیص انبه ایرانی

·        ترخیص انبه جنگلی

·        ترخیص انبه  alphonso

·        ترخیص انبه ataulfo

·        ترخیص انبه francis

·        ترخیص انبه haden

·        ترخیص انبه keitt

·        ترخیص انبه kent

·        ترخیص انبهatkins  tommy

·        ترخیص انبه Valencia pride

·        ترخیص انبه glenn

·        ترخیص انبه madame francique

·        و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص انبه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انبه و منگوتین ذیل ردیف 0804 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پوره میوه های گرمسیری مانند انبه در ردیف 20071010 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آب میوه غلیظ شده انبه در ردیف 20098910 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص در امور ترخیص کالا و تربیت ترخیصکاران مجرب و کارآزموده در خدمت شماست. تجارت و بازرگانی هر کالایی امری سخت و زمان بر است و در صورتی که ترخیصکار شما تجربه کافی نداشته باشد، امور شما در گمرک با  مشکل و تاخیر مواجه می شود و زیان و خسارت را برای شما را به همراه خواهد داشت. این شرکت تجاری و بازرگانی با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوزهای قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده عهده گیری تمامی امور تشریفات گمرکی شما تجار محترم می باشد. درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص انبه از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *