ترخیص انبردست از گمرک

ترخیص انبردست از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص انبردست از گمرک می باشد. انبردست یکی دیگر ازابزار آلاتی است که مورد نیاز برای افراد می باشد. انبردست ها دارای انواع متخلف برای کاربرد های متفاوت می باشند که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی انبردست

تجارت و بازرگانی انبردست به کشورهای اروپایی اعم از آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، چین، ترکیه، عراق، هندوستان و …. صورت می گیرد و واردات این کالا از کشورهایی همچون چین، کره، تایوان و …. می باشد. واردات و صادرات ابزار آلات  نیاز به اخذ مجوز از سازمان و ارگانهایی دارد.در برخی از موارد هم صادرات و واردات بعضی از ابزار آلات ممنوع اعلام می شود. بخشنامه های ارسالی از سازمان ها و ارگان ها ذی ربط مشخص کننده قوانین و مقررات برای واردات این کالاها هستند. با توجه به تغییرات این بخشنامه ها برای دریافت اطلاعات بروز و دقیق از مفاد آنها با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص انبردست از گمرک

ترخیص انبردست از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص انبردست از گمرک:

ترخیص انواع انبردست

ترخیص انبردست الکتریکی

ترخیص انبردست لوله کشی

ترخیص انبردست سیم کشی

ترخیص انبردست نعل کردن

ترخیص انبرقفلی

ترخیص گاز انبر

ترخیص انبردست اتصالی توکار

ترخیص انبردست سیم لخت کن

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص انبردست

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انبردست در ردیف 82032000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادری متخصص و کاردان به دو دهه تجربه بازرگانی، راهنما و راه گشای شما تجار در تمامی امور مربوط به تجارت است. به صرفه ترین و سریعترین ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را با شرکت سلطان تجارت بازرگان و ترخیص کاران زبده این شرکت تجربه کنید. برای هر گونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص انبردست از گمرک به صورت رایگان می توانید با مشاوران و کارشناسان بازرگانی ما در تماس باشید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.