ترخیص اسید کلریدریک از گمرک

ترخیص اسید کلریدریک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص اسید کلریدریک از گمرک می باشد. اسید کلریدریک یک محلول بسیار بدبو، شفاف و بی رنگ می باشد. اسید کلریدریک یک محلول شیمیایی پایه می باشد. گاز این اسید بوی تند و ززنده ای دارد و از هوا سنگین تر است. از این محلول در صنایع شیمیایی استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی اسید کلریدریک

اسید کلریدریک هم به عنوان کالایی شیمیایی در لیست کالاهای بازرگانی می باشد. اسید کلریدریک  وارداتی ایران از کشورهای آلمان، چین و … می باشد و همچنین از ایران به کشورهای ترکیه و عراق نیز صادر می شود. لازم به ذکر است که این کالا مشروط به قوانین خاصی نمی باشد و کسانی که قصد تجارت در زمینه واردات و صادرات کالاهای شیمیایی را دارند، تنها با کسب مجوز های قانونی مرتبط به این کالا می توانند تجارت خود را پیش ببرند. برای این منظور می توانید به بخشنامه های صادر در این زمینه مراجعه نمایید و یا در صورت تمایل می توانید از متخصصین ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان نماینده قانونی خود در این زمینه کمک بگیرید.

ترخیص اسید کلریدریک از گمرک 2

ترخیص اسید کلریدریک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص اسید کلریدریک از گمرک:

ترخیص انواع اسید کلریدریک

ترخیص اسید کلریدریک مورد استفاده در صنایع

ترخیص اسید کلریدریک مورد استفاده در چرم سازی

ترخیص اسید کلریدریک مورد استفاده در صنایع غذایی

ترخیص اسید کلریدریک مورد استفاده در ژلاتین سازی

ترخیص اسید کلریدریک مورد استفاده در رسوب زدایی

ترخیص هیدرو کلریک اسید

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص اسید کلریدریک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کلرو هیدروژن یا همان اسید کلریدریک ذیل ردیف 2806 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا و هزینه بر و البته سودآوری بوده است، و همینطور امروزه با گسترش شرایط قانونی و دامنه کالا ها، تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمات شماست تا امور بازرگانی شما را به نحوه احسن انجام دهد. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص اسید کلریدریک از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.