ترخیص استروژن از گمرک

ترخیص استروژن از گمرک

ترخیص استروژن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص استروژن از گمرک می باشد. استروژن نوعی هورمون جنسی زنانه می باشد. که به صورت طبیعی در بدن جنس ماده تولید می شود. از نوع مصنوعی آن در پزشکی استفاده می شود. استروژن دارای انواع مختلفی از جمله استرون، استرادیول، استریول می باشد. استروژن ها با وصل شدن به استروژنهای موجود در سیتوپلاسم باعث بیشتر شدن ساخت DNA و RNA در بافت های بدن می شوند. در ادامه این مقاله به توضیحان بیشتر در خصوص نحوه تجارت این هورمون می پردازیم با ما همراه باشید.

واردات و صادرات استروژن

بیشترین کشور های تولید کننده هورمون استروژن را می توان کشور های اروپایی از جمله آلمان، کانادا و همچنین چین را نام برد. برای تجارت وبازرگانی هر نوع کالایی نیاز به اخذ مجوز از سازمانها و ارگانهای ذی ربط خواهید داشت. تغییرات مداوم بخشنامه ها ما را از توضیحات بیشتر در این خصوص ناتوان کرده است. لازم به ذکر است که شما عزیزان در زمان اقدام به بازرگانی و تجارت این کالا به بخشنامه های صادر شده مراجعه نمایید و یا با کارشناسی متخصص مشورت نمایید. مشاوران زبده شرکت سلطان تجارت در خدمت شما هستند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص استروژن از گمرک:

ترخیص انواع استروژن

ترخیص استرون

ترخیص استریول

ترخیص استرادیول

ترخیص اندرورژنها

ترخیص تستوسترون

ترخیص اندرواستندیون

ترخیص کاکتول استروژن ها

ترخیص هیدروسکی استرادیول

ترخیص هیدروسکی استرون

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص استروژن

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص استروژن در ردیف 29372320 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با هجده سال سابقه درخشان در امور ترخیص کالا از گمرک در خدمت شماست. ترخیص کاران این شرکت تمامی تشریفات گمرکی شما برای صادرات کالا از ایران به دیگر کشور ها و بلعکس را در کمترین زمان و با حداقل هزینه انجام خواهد داد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص استروژن از گمرک را می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *