ترخیص استرج صنعتی از گمرک

ترخیص استرج صنعتی از گمرک

یکی دیگر ازخدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص استرج صنعتی از گمرک می باشد. استرج صنعتی که همان رول های سلفون هستند امروزه جایگیزین بسته بندی های قدیمی و پالتی شدند. و تقریبا در تمامی کارخانه ها از آنها برای بسته بندی اجناس استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در زمینه چگونگی تجارت و بازرگانی این رول های استرج صنعتی می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی استرج صنعتی

عمده کشور هایی که وارد کننده استرج صنعتی به ایران هستند عبارتند از: روسیه، ایتالیا، چین، آلمان،هنگ کنگ  و …. را می توان نام برد. برای تجارت و بازرگانی این کالا نیازمند رعایت قوانین و مقررات می باشیم. برای این منظور باید به بخشنامه های صادره از ارگان ها و سازمان ها مراجعه کرد. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها جزییبات دقیقی نمی توان در این مقاله بیان کرد. شما تجار عزیز برای دریافت آخرین اطلاعات از بخشنامه های ارسالی با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص استرج صنعتی از گمرک 2
ترخیص استرج صنعتی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص استرج صنعتی از گمرک:

ترخیص انواع استرج صنعتی

ترخیص رول استرج کشسان تا 10 متر

ترخیص استرج صنعتی در متراژ های مختلف

ترخیص استرج صنعتی مقاوم

ترخیص استرج صنعتی با خاصیت چسبندگی زیاد

ترخیص استرج پالت صنعتی

ترخیص رول استرج

ترخیص استرج در تمامی ابعاد

ترخیص استرج فیلم

و ……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه اندوزی و سابقه درخشان و همچنین بهره مندی از کارشناسان و ترخیص کاران زبده و تحصیل کرده از ابتدای کار ثبت سفارش کالا و تا انتها که ترخیص کالا از گمرک می باشد همراه شما هستند. تا کالای شما با کمترین هزینه و بیشترین سود ترخیص شود و در مقصد مورد نظر شما کالا تحویل داده می شود. این شرکت ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور را به طور تخصصی انجام می دهد. همانطور که در بالا اشاره شد با تغییر بخشنامه ها شما به کارشناس زبده ترخیص کار ماهر نیاز دارید.  تجار گرامی شما می توانید برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص استرج صنعتی از گمرک با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.