ترخیص اتصالات جوشکاری از گمرک

ترخیص اتصالات جوشکاری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص اتصالات جوشکاری از گمرک می باشد. اتصالات جوشکاری در واقع نوعی از فرایند جوشکاری است که در آن به روش های مختلف انجام می شود و دارای انواع متفاوتی است که در ادامه این مقاله به اوضیحات بیشتری در ین زمینه می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی اتصالات جوشکاری

یکی از عواملی که تاثیر زیادی بر روند پیشرفت اقتصاد یک کشور دارد، واردات و صادرات می باشد. واردات و صادرات می تواند در بخش های مختلفی انجام بگیرد و از کوچکترین اسباب و کالا ها تا ماشین آلات عظیم الجثه و ….. وارد و یا صادر می گردد. از جمله کالاهایی که واردات و صادرات آن بین کشور ها انجام می گیرد اتصالات جوشکاری می باشد که از کشور های چین، آمریکا، آرژانتین و برزیل وارد می شود. اما لازم به ذکر است که تاجران گرامی پیش از شروع تجارت خود، به کسب اطلاعات در زمینه میزان حقوق ورودی کالای مورد نظر و مجوزات لازمه اقدام کنند تا در زمان ترخیص کالا در گمرک با مشکل روبرو نشوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و یا به کتاب مقررات صادرات واردات مراجعه کنید.

s-clearance.com
ترخیص اتصالات جوشکاری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص اتصالات جوشکاری از گمرک:

ترخیص انواع اتصالات جوشکاری

ترخیص اتصالات جوشکاری لب به لب

ترخیص اتصالات پوششی یا لب روی لب

ترخیص اتصالات سپری یا اتصالات T شکل

ترخیص اتصالات گوشه ای

ترخیص اتصالات گونیایی

ترخیص اتصالات پیشانی

ترخیص اتصالات لبه ای

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص اتصالات جوشکاری

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص اتصالات جوشکاری لب به لب 73072300 و 73079300 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید تجارت یکی از پر سود ترین و البته سخت ترین امور می باشد. اما شما تاجران عزیز می توانید با بهرمندی از تجربه و مشاوره فردی با تجربه در این امور از مشکلات و زیان های احتمالی بکاهید. شرکت سلطان تجارت بازرگان نیز با تجربه  و تخصصی که طی سال ها فعالیت خود در این زمینه کسب کرده است آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ثبت سفارش،  ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ کالا، حواله ارز و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص اتصالات جوشکاری از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.