ترخیص آیینه خودرو از گمرک

ترخیص آیینه خودرو از گمرک

 یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آیینه خودرو از گمرک می باشد. آیینه های خودرو یکی از لوازم یدکی و همچنین کی از اکسسوری های جذاب ماشین ها هستند. خودرو ها دارای آیینه های متخلف جلو، عقب، بغل و … می باشند که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی آیینه خودرو

واردات آیینه خودرو از کشورهای چین، ژاپن، کره و برخی از کشورهای اروپایی مانند، آلمان، فنلاند، ایتالیا و …. می باشد. اما صادرات آیینه خودرو از ایران به کشورهای عراق، افغانستان، ترکمنستان و …. می باشد. برای تجارت و بازرگانی انواع آیینه خودرو نیاز به اخذ مجوز از سازمان استاندارد و اخذ مجوز از سایر ارگان های ذی ربط خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات آیینه های خودرو و سایر لوازم یدکی آن می توانید یه بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان در زمان اقدام به تجارت این نوع کالا ها و محصولات می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوزات لازم در گمرک و برای ترخیص کالا با مشکل روبه رو خواهید شد.

ترخیص آیینه خودرو از گمرک 2

ترخیص آیینه خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آیینه خودرو از گمرک:

ترخیص انواع آیینه خودرو

ترخیص آیینه هوشمند خودرو

ترخیص آیینه پراید

ترخیص آیینه پژو 206

ترخیص آیینه پژو 207

ترخیص آیینه سمند

ترخیص آیینه بنز

ترخیص آیینه جک

ترخیص آیینه سوناتا

ترخیص آیینه اپتیما

ترخیض آیینه النترا

ترخیص آیینه سانتافه

ترخیص آیینه سراتو

ترخیص آیینه سورنتو

ترخیص آیینه اسپورتیج

ترخیص آیینه مزاد 3

ترخیص آیینه پریوس

ترخیص آیینه کمری

ترخیص آیینه کولئوس

ترخیص آیینه تلیسمان

ترخیص آیینه داستر

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه و تخصص در امر صادرات و واردات در خدمت شماست. متخصصان این شرکت با تجربه سالیان طولانی خود در این امر آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان خواهند بود. با سپردن امور تجاری و بازرگانی خود به ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان آسوده خواهید بود که کالای شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهد شد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص آیینه خودرو از گمرک  می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.