ترخیص آنژیوکت از گمرک

ترخیص آنژیوکت از گمرک

ترخیص آنژیوکت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص آنژیوکت از گمرک می باشد. آنژیوکت لوله منعطفی است که توسط یک سوزن کوچک داخل رگ قرار می گیرد. این محصول چند کاره است و برای تزریق های مکرر یا طولانی مدت سیاهرگی دارو ها و محلول ها به کار می رود و بنا به موارد مصرف انواع مختلفی دارد. آنژیوکت نیز همانند برخی دیگر از لوازم پزشکی و دارویی از کشورهای دیگری نظیر آلمان، سوئد و … به ایران وارد می گردد و در داروخانه ها و بیمارستان های سراسر کشور توزیع می گردد. در صورتی که شما عزیزان نیز تمایل به کسب اطلاعات در زمینه تجارت آنژیوکت را دارید می توانید ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

مقررات و مجوزات لازمه برای صادرات و واردات آنژیوکت

واردات و صادرات در هر کشوری تابع قوانین خاصی نظیر اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان ها می باشد که در صورت عدم رعایت مشکلاتی را به بار خواهد آورد. پس تاجران عزیزی که قصد تجارت کالا را دارید، در قدم اول به کسب اطلاعات و قوانین مربوط به کالای مورد نظر اقدام نمائید تا در گمرک دچار مشکل نشوید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه آنژیوکت از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع آنژیوکت
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 14
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 16
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 18
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 20
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 22
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 24
  • ترخیص آنژیوکت های شماره 26
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص آنژیوکت

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آنژیوکت در ردیف 16 39 9018 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سه راهی آنژیوکت در ردیف 17 39 9018 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از خوشنام ترین و فعالترین شرکت های بازرگانی و ترخیص کاری آماده ارائه خدمات متنوع تری علاوه بر ترخیص کالا می باشد. از این خدمات می توان به ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا، مشاوره تخصصی و … اشاره کرد که توسط نیروهای مجرب و با تجربه به بهترین نحو ممکن و کوتاه ترین زمان ارائه می شود. در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آنژیوکت از گمرک را دارید می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *