ترخیص آندوویلا از گمرک

ترخیص آندوویلا از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آندوویلا از گمرک می باشد. اندوویلا یکی از ورق های پوششی مناسب جهت ساخت و ساز سقف های شیب دار می باشد. این ورق ضد آب و سازگار با محیط زیست می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی آندوویلا

بیشتر واردات آندوویلا به ایران از کشور هند و چین می باشد و صادرات این کالا از ایران به کشور های اروپایی نظیر آلمان، کانادا، اتریش، چک، استرالیا، فنلاند، هلند و …. می باشد. برای واردات آندوویلا باید طبق اصول و قوانین به اخذ مجوزات لازم بپردازید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمانها و ارگان های ذی ربط مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. برای این منظور شما تجار محترم در زمان اقدام به تجارت این کالا می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص آندوویلا از گمرک 2

ترخیص آندوویلا از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آندوویلا از گمرک:

ترخیص انواع آندوویلا

ترخیص سقف های شیب دار

ترخیص ورق های سقف شیروانی

ترخیص ورق آندوویلا upvc

ترخیص ورق های سنگ ریزه ای

ترخیص اندوویلا در اندازه های مختلف

ترخیص آندولین

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شماست. مشاورین و ترخیص کاران این شرکت با سالها تجربه آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان هستند. از جمله خدمات این شرکت: ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهارنامه و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص آندوویلا از گمرک می توانید با مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید. 

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.