ترخیص آنتن خودرو از گمرک

ترخیص آنتن خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آنتن خودرو از گمرک می باشد. آنتن خودرو جز لوازم یدکی خودرو ها به حساب می آید  و همانطور که می دانید وظیفه دریافت امواج الکترومغناطیسی را برعهده دارد. از این رو برخی ازآنتن های خودرو می توانند امواج ماهواره ای را هم دریافت کنند در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی آنتن خودرو

واردات زمانی اتفاق می افتد که کالای مورد نیاز درون کشور تولید نشود و یا بازار نیاز به عرضه متنوع تر آن کالا را داشته باشد. صادرات هم  فروش مقدار زیادی کالا به کشور های دیگر است که سود زیادی به همراه دارد. در نتیجه واردات و صادرات از عنصرهای اصلی اقتصاد هر کشوری می باشد.  آنتن خودرو لوازم یدکی خودرو هم یکی از این کالاهای تجاری می باشد که توسط  کشور های مختف وارد و صادر می شود. واردات این کالا به ایران از کشور چین می باشد. تاجران عزیز، واردات این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوط به آن از سازمان ها و نهاد ها می باشد و در صورت عدم اخذ آن مجوز ها و رعایت نکردن قوانین در زمان ترخیص کالا در گمرک دچار مشکل و زیان خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانید بصورت رایگان با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص آنتن خودرو از گمرک 1

ترخیص کابل آنتن خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آنتن خودرو از گمرک:

ترخیص انواع آنتن خودرو

ترخیص آنتن کوسه ای خودرو

ترخیص آنتن ماهوارهای خودرو

ترخیص آنتن سانتافه

ترخیص آنتن باتومی خودرو

ترخیص آنتن باتومی طرح دار خودرو

ترخیص آنتن دکوری خودرو

ترخیص آنتن اسپرت خودرو

ترخیص آنتن فابریکی خودرو

ترخیص آنتن آرسی خودرو

ترخیص آنتن در سانت های مختلف

ترخیص آنتن خودرو های سواری

ترخیص آنتن خودرو های سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص آنتن خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آنتن خودرو های سواری در ردیف 85291090 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آنتن خودرو های سنگین در ردیف 85291090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه با وجود پیچیدگی های بازرگانی، تجارت بدون کمک گرفتن از فردی متخصص امری دشوار و طاقت فرسا خواهد بود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیرو های حرفه ای خود و ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، اخذ مجوزات قانونی، خرید کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا با روش های مختلف، تنظیم اظهارنامه، ترخیص کالا از گمرک و… امور بازرگانی شما را به نحو احسن انجام خواهد داد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آنتن خودرو از گمرک می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.