ترخیص آمپلی فایر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آمپلی فایر از گمرک می باشد. آمپلی فایر یکی از وسایل و تجهیزات سیستم صوتی خودرو ها می باشد. با داشتن این وسیله در خودروها از کیفیت صدای مطلوبی برخوردار هستید. آمپلی فایر ها بر اساس درجه تقسیم بندی می شوند که در ادامه این مقاله به شما توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی آمپلی فایر خودرو

یکی از کالاهای وارداتی در کشور ما آمپلی فایر خودرو می باشد که از چین، هند و ایالات متحده عربی وارد می شود و به دست مصرف کنندگان در داخل کشور می رسد. اما لازم به ذکر است که واردات آمپلی فایر و کالاهایی از این قبیل مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های مربوطه توسط مالک کالا و یا نماینده قانونی وی می باشد. همچنین به واردکنندگان عزیز توصیه می گردد که پیش از واردات کالاهای خود به کسب اطلاعات و محاسبه بهای تمام شده کالای خود بپردازد تا در آینده دچار زیان و یا مشکل نشوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه حقوق ورودی کالا می توانید به کتاب مقررات صادرات و واردات مراجعه نمایند و یا با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره کنند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آمپلی فایر از گمرک:

ترخیص انواع آمپلی فایر

ترخیص آمپلی فایر مونو

ترخیص آمپلی فایر استریو

ترخیص آمپلی فایر استریور 2.1 کانال  یا پلاس

ترخیص آمپلی فایر 4 کاناله

ترخیص آمپلی فایر 5 کاناله

ترخیص آمپلی فایر 6 کاناله

ترخیص آمپلی فایر اولترا

ترخیص آمپلی فایر میکرو

ترخیص آمپلی فایر سیگنال ضعیف

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه عملی موفق خود در امر بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما تجار گرامی می باشد. برخی از خدمات این شرکت این عرصه: ثبت سفارش، خرید کالا، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، اخذ مجوزو … می باشد. هدف این شرکت تنها ارتقا و بهبود شرایط برای انجام امور بازرگانان کشورمان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آمپلی فایر از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.