ترخیص آمپرسنج از گمرک

ترخیص آمپرسنج از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آمپرسنج از گمرک می باشد. آمپرسنج یکی دیگر از ابزار و لوازم یدکی خودرو ها می باشد.از آمپرسنج برای اندازه گیری جریان مدار استفاده می شود. آمپر سنج ها دارای انواع مختلف هستند که در ادامه به توضیحاتی در خصوص آنها می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی آمپرسنج

یکی دیگر از کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد، آمپرسنج است. این کالا از کشور های ترکیه، چین و … وارد و به کشور هایی نظیر عراق، افغانستان و … صادر می گردد. البته لازم به ذکر است واردات و صادرات این کالاها مستلزم رعایت قوانین و طی کردن مراحلی از جمله اخذ کارت بازرگانی، اخذ مجوز، ثبت سفارش و … می باشد. همچنین به شما تجار عزیزی که قصد واردات و یا صادرات کالا را دارید اکیدا توصیه می گردد که قبل از شروع فعالیت خود به کسب اطلاعات و محاسبه حقوق ورودی و بهای تمام شده کالای خود اقدام کنید تا دچار زیان و مشکل در تجارت خود نشوید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص آمپرسنج از گمرک

ترخیص آمپرسنج از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آمپرسنج از گمرک:

ترخیص انواع آمپرسنج

ترخیص آمپرسنج سیم پیچ متحرک

ترخیص آمپرسنج آهنربای متحرک

ترخیص آمپرسنج الکترودینامیکی

ترخیص آمپرسنج آهن متحرک

ترخیص آمپرسنج سیم داغ

ترخیص آمپرسنج دیجیتالی

ترخیص آمپرسنج انتگرالی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص آمپرسنج

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آمپرسنج خودرو های سواری در ردیف 90292023  می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آمپرسنج خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید ترخیص کار و حق العمکار با توجه به مسئولیت مهمی که بر دوش دارد باید فردی معتمد و کاربلد باشد تا شما تجار عزیز را در امور بازرگانی دچار مشکل نکند. شرکت سلطان تجارت بازرگان  با سال ها فعالیت مسمتر و مفید خود درعرصه بازرگانی توانسته است اعتماد و رضایت بازرگانان زیادی را به خود جلب نماید. این شرکت با ارائه خدمات خود نظیر ثبت سفارش، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ و … در اسرع وقت و با کمترین هزینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آمپرسنج از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.