ترخیص آرسنیک از گمرک

ترخیص آرسنیک از گمرک

ترخیص آرسنیک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص آرسنیک از گمرک می باشد. آرسنیک شبه فلز سمی به رنگ زرد، سیاه یا خاکستری است که از آن در مدار های آی سی، مرگ موش و … استفاده می شود. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات در زمینه تجارت آرسنیک هستید ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات آرسنیک

تجارت جهانی علاوه بر این که یکی از راه های پیشرفت و ترقی برای هر کشوری می باشد. برای خود شخص تاجر نیز بسیار سود آور و البته سخت است و وارد کنندگان و صادر کنندگانی که خواهان موفقیت در این مسیر و پیشرفت در آن هستند باید برای حرفه ای شدن در این حوزه با افراد توانمند و آشنا به امور بازرگانی همکاری کرده و تجربه کسب کنند. در کشور ما کالا های زیادی تجارت می شوند از جمله این کالا ها آرسنیک می باشد که از کشور های مختلفی صادر و یا وارد می گردد. قابل توجه است واردات و صادرات در هر کشوری تابع قوانین خاصی می باشد که در صورت عدم رعایت مشکلاتی را به بار خواهد آورد. پس تاجران عزیزی که قصد تجارت کالا را دارید، در قدم اول به کسب اطلاعات و قوانین مربوط به کالای مورد نظراقدام نمائید تا در گمرک دچار مشکل نشوید. همچنین تجار عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان بهرمند شوند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آرسنیک از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع آرسنیک
  • ترخیص آفت کش های آرسنیک
  • ترخیص مرگ موش آرسنیک
  • ترخیص موبر های آرسینک
  • ترخیص آی سی های آرسنیک
  • ترخیص تری اکسید آرسنیک
  • ترخیص مواد آتش زا مشمول آرسنیک
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص آرسنیک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آرسنیک تری کلراید در ردیف 10 19 2812 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای مواد حاوی آرسنیک، جیوه، تالیوم یا مخلوط آن ها در ردیف 00 60 2620 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با هدف بهبود مسیر تجارت برای وارد کنندگان و صادر کنندگان کشور عزیزمان خدمات مفیدی از جمله: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهانامه و … را ارائه می دهد. این شرکت با تکیه بر تجربه و نیروهای متخصص خود در تلاش است امور بازرگانی شما عزیزان را در کمترین زمان و حداقل هزینه به انجام برساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص آرسنیک از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *