ترخیص آب مقطر از گمرک

ترخیص آب مقطر از گمرک

ترخیص آب مقطر از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آب مقطر از گمرک می باشد. آب مقطر آبی است که ناخالصی های آن گرفته شده است. نام دیگر آن آب چکیده می باشد. برای تهیه آب مقطر آب را جوشانده و بخار آن را مورد استفاده قرار می دهند. در ادامه این مطلب به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی بازرگانی آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

واردات و صادرات آب مقطر

بیشتر واردات آب مقطر از کشور چین، آلمان کانادا و …. می باشد. همچنین صادرات آب مقطر از ایران به کشور های حوزه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، عراق، افغانستان و بعضا کشور های اروپایی صورت می گیرد. برای تجارت وبازرگانی آب مقطر باید طبق قواعد و قوانین صادر شد در بخشنامه ها عمل  کرد و مجوزات لازم را از سازمان ها و ارگان های ذی ربط دریافت کرد. در غیر این صورت برای واردات کالا با مشکل برخورد می کنید. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره جزئیات دقیقتری در خصوص آنها نمی توان در این مقاله بیان کرد. شما دوستان گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات و صادرات آب مقطر با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجرات بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آب مقطر از گمرک:

ترخیص انواع آب مقطر

ترخیص آب مقطر جوشانده شده

ترخیص آب مقطر عبوری از زربن

ترخیص آب مقطر تصفیه شده با فیلتر

ترخیص آب با درجه خلوص بالا

ترخیص آب مقطر برند های مختلف

ترخیص آب دیونیزه

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص آب مقطر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص آب مقطر ذیل ردیف 2853 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که در طی هجده سال کسب کرده است. می تواند راهنمای و راهگشای شما در تمامی امور صادرات و واردات و ترخیص کالا باشد. از جمله خدماتی که این شرکت تجاری ارائه می دهد: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. همانطور که اشاره شد مشکلاتی زیادی همچون سخت و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا و تغییرات بخشنامه ها شما را به ترخیص کاری زبده و مطمئن نیازمند کرده است تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه نسبت به ترخیص کالای وارداتی شما اقدام نماید. مشاوران و ترخیصکاران مجموعه تجاری و بازرگانی سلطان تجارت از اول امر تجارت که ثبت سفارش کالا می باشد تا ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر همراه شما هستند، برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص آب مقطر از گمرک با شماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *