ترخیص آبلیمو از گمرک

ترخیص آبلیمو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص آبلیمو از گمرک می باشد. منظور از آبلیمو آب لیمو ترش می باشد. که برای مصارف خوارکی اعم از تهیه شربت و انواع غذاها کاربرد دارد. آبلیمو از لیموی تازه تهیه شده و به صورت لیتری و گالنی جا به جا می شود. آبلیمو علاوه بر اسید دارای ویتامین سی  می باشد و برای همین نیز مزه ترشی دارد. مصرف این خوارکی برای بدن بسیار مفید است و به هضم غذا کمک می کند و دارای آنتی اکسیدان هایی است که برای پوست بسیار مفید می باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در زمینه تجارت و بازرگانی آبلیمو خواهیم پرداخت.

تجارت و بازرگانی آبلیمو

صادارت آبلیمو از ایران به کلیه کشور های اروپایی اعم از آلمان، فنلاند، روسیه، چک، هلند، اتریش، اسپانیا و همچنین کلیه کشور های عربی مانند عراق، عربستان، بحرین، کویت و ….. می باشد. برای تجارت و بازرگانی به طور کلی باید طبق قوانین و مقررات عمل کرد. در این بین برخی از کالاها مانند کالاهای خوارکی برای ترخیص کالا از گمرک نیاز به اخذ مجوز هایی خواهند داشت. به عنوان مثال ترخیص آبلیمو از گمرک نیاز به اخذ مجوز از وزارت بهداشت خواهد داشت. تغییرات بخشنامه ها امکان توضیحات بیشتر در زمینه قوانین و مقررات را از ما سلب کرده است. برای این منظور شما تجار عزیز در زمان اقدام به تجارت این کالا به بخشنامه های صادر شد از طرف سازمان و ارگان های ذی ربط مراجعه کرده و یا برای دریافت اطلاعات دقیقتر با متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

ترخیص آبلیمو از گمرک
ترخیص آبلیمو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص آبلیمو از گمرک:

ترخیص انواع آبلیمو

ترخیص انواع آبغوره

ترخیص آبلیمو لیتری

ترخیص آبلیمو گالنی

ترخیص آبلیمو شیشه ای

ترخیص آیلمو 300 گرمی

ترخیص آبیلمو 200 گرمی

ترخیص آبلیمو 400 گرمی

ترخیص آبلیمو 500 گرمی

ترخیص آبلیمو از تمامی برند ها

ترخیص آبلیمو تک نفره

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با کارشناسانی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمات رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هر نوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. با توجه به اینکه قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجار عزیز قبل از اقدام به تجارت، نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه دارید. کارشناسان ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید است تا  ترخیص کالا و حمل آن به مقصد مورد نظر در خدمت شما می باشد. شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص آبلیمو از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.