گمرک های استان خراسان رضوی

گمرک های استان خراسان رضوی

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک های استان خراسان رضوی می باشد. گمرک باجگیران و بازارچه اقتصادی آن یکی از گمرک های استان خراسان رضوی می باشد. در گمرک باجگیران و بازارچه اقتصادی آن تمامی امور مربوط به ترانزیت خارجی مبدا و مقصد، کارنه تیر عبوری، امور مسافری و مرزنشینان و صادرات و واردات قطعی، واردات موقت انجام می شود. همچنین این گمرک دارای واحد قضایی مستقل می باشد، که در صورت قاچاق کالا و بروز هرگونه مشکلات دیگر امکان تشکیل پرونده و ارسال به دادسرا را دارد.

گمرک لطف آباد

در این گمرک تمامی امور مسافری، مرزنشینان، و کارنه تیر عبوری و مبدا، صادرات و واردات قطعی کالا، واردات موقت همچنین ترانزیت خارجی مبدا و مقصد در حال انجام است. این گمرک هم دارای واحد قضایی مستقل می باشد.

گمرک سرخس و منطقه ویژه اقتصادی آن

در گمرک سرخس تمامی امور صاردات و واردات قطعی و واردات موقت انجام می شود. همچنین تملمی امور مسافری و مرزنشینان، کارنه تیر مبدا و مقصد، عبوری، ترانزیت خارجی مبدا و مقصد انجام می گیرد. در این گمرک هم واحد قضایی مستقل مستقر است.

گمرک دوغارون و بازارچه اقتصادی آن

گمرک دورغان و بازارچه آن دارای واحد قضایی مستقل هستند همچنین در این گمرک امور مسافری، ترانزیت خارجی مبدا و مقصد و کارنه تیر عبوری و صادرات و واردات قطعی و واردات موقت انجام می شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه درخشان در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شما عزیزان می باشد. ترخیص کاران و مشاوران کاردان این شرکت در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها همراه شما خواهند بود تا تجارتی پرسود و کم ضرر را تجربه کنید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالا از گمرک های استان خراسان رضوی می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *