پته گمرکی چیست؟

آیا میدانید پته گمرکی چیست ؟

پته گمرکی چیست؟ “پته گمرکی “ یکی از مواردی ست که در پروسه ترخیص کالا بسیاراهمیت دارد . پته گمرکی به صدور بارنامه خروج کالا از گمرک ،برای کالای مسافری و تا سقف معین ارزش کالا ،گفته می شود.ترخیص کالا با پته، یکی از سریعترین روش ها ی ترخیص کالا از گمرک می باشد ، بطوری که پس از اخذ قبض انبار و اقدامات برای صدور پته ، شاید کالا ظرف چند ساعت از گمرک ترخیص و سپس تحویل مشتری شود .

نمونه پته گمرکی

پته گمرک یا پته مسافری و تجاری سندی است که در حال حاضر برای کالا های وارداتی کمتر از ۱۰۰۰ دلار برای اشخاص عادی و تا ۲۰۰۰ دلار برای شرکت های تولیدی امکان ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی انجام می پذیرد.معاون فنی گمرک ،در صورت لزوم  برای صدور پته گمرکی کالا هایی با ارزش نازل و بدون نیاز به مجوزات خاص، برای ترخیص کالا از گمرک دستور میدهد.شما بازرگان و تجار عزیز می توانید ترخیص کالا با پته و خدمات گمرکی را از شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان بخواهید.

چه کالا های میتوانند از پته گمرکی استفاده کنند؟

كالایی كه از نگاه بها و تعداد جنبه تجاری ندارد و فقط  جهت واحد های تولیدی بوده  بنابه تشخیص گمرك با صادر شدن پته غیر تجاری و باكسب دست‌کم مجوزهای ضروری ، جواز ترخیص صادر می شود كه اما حقوق و دستمزد محل ورود پرداخت می شود .برای ترخیص کالا هایی که در گمرک تحت عنوان غیر تجاری شناخته می‌شود، اظهارنامه گمرکی و کارت بازرگانی نیاز نیست .

پته گمرکی چیست؟

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان، به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی می تواند در کلیه مراحل ترخیص کالا، همراه شما باشد. شما میتوانید با استفاده از تجربیات ترخیص کاران و کارشناسان حرفه ای  ما در شرکت ترخیص کار سلطان تجارت، با کمترین ریسک ، طعم بیشترین سود آوری تجارت را بچشید.شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان،کلیه مراحل ترخیص کالا را به تجار محترم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن ارائه می کند.برای کسب مشاوره در زمینه ترخیص کالا با پته و پروسه ترخیص کالا از گمرک می توانید با واحد مشاوره  سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *