واردات و صادرات کالا به ایران

واردات و صادرات کالا به ایران

واردات و صادرات کالا به ایران

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص واردات و صادرات کالا به ایران می باشد. این شرکت تجاری و بازرگانی با داشتن دفاتر متعدد در برخی از کشور های خارجی و شهر های مرزی ایران کار صادرات کالا به ایران را انجام می دهد. در ادامه این مقاله شما با چگونگی و نحوه صادرات کالا به این کشور ایران آشنا می شوید.

نحوه واردات و صادرات کالا به ایران

برای واردات و صادرات کالا به کشور ایران باید بر طبق قوانین و مقررات این کشور عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه هایی که در این زمینه صادر شده است مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها مجوزات لازمه را اخذ نمایید. از آنجایی که بخشنامه ها در دوره های مختلف تغییر می کند. نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. تاجران عزیز می توانید در زمان قصد صادرات کالا به این کشور برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروزتر با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید. لازم به ذکر است عدم رعایت قوانین و مقررات صادرات کالا به کشور ایران شما را برای ترخیص کالا از تمامی گمرکات این کشور دچار مشکل خواهد کرد. پس حتما با فردی مطمئن و کاردان مشورت نمایید. برای این منظور می توانید برای مشاوره رایگان با ترخیص کاران این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان برای ترخیص واردات و صادرات کالا به ایران:

  • ترخیص تمامی کالاهای صادراتی به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از چین به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از اروپا به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از ترکیه به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از کشور های حوزه خلیج فارس به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از تایلند به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از کره به ایران
  • ترخیص صادرات کالا از تایوان به ایران
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کالای صادراتی به ایران

برای دریافت تعرفه گمرکی کالاهای صادراتی به ایران باید به کتاب قوانین صادرات و واردات کالا به ایران مراجعه نمایید و یا با کارشناسان و مشاوران ترخیص کار شرکت تجاری سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه در خصوص ترخیص کالا و بکارگیری کارمندان با تجربه و متخصص در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام حواله جات بانکی، اخذ مجوزات لازم و تنظیم اظهار نامه آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. تاجران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص واردات و صادرات کالا به ایران می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس:  09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *