نحوه تعرفه بندی کالا

نحوه تعرفه بندی کالا

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان مشخص کردن نحوه تعرفه بندی کالا و تعرفه کالا ها می باشد. نوعی کد بندی کالاها برای دریافت هزینه ها و حقوق ورودی هر کالا می باشد. و اساس تعرفه گمرکی کالاها همان 4 رقم اول است که کالا در زیر گروه آن تعرفه قرار می گیرید.

تعرفه بندی

تعرفه بندی کالاها یعنی دریافت شماره دقیق کد کالا برای کالایی که در ذیل آن طبقه بندی می شود. شما عزیزان اگر در نحوه تعرفه بندی کالای خود به مشکل برخورد کرده اید. می توانید از مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان و یا گمرک های موجود در کشور کمک بگیرید.

راه های دریافت تعرفه کالا از گمرک

گمرک های کشور ما به صورت ذاتی امر تعیین تعرفه کالا را در کارنامه خود دارند. وارد کنندگان عزیز با توجه به مرحله ی تجارت خود از طرق زیر برای دریافت نحوه تعرفه بندی کالا تجاری خود اقدام نماید.

مرحله قبل از اقدام به تجارت:

تجار گرامی اگر در مرحله ی قبل از صادرات و یا واردات کالا قرار دارید می توانید با مراجعه به دفتر تعرفه بندی در اداره گمرک مرکزی مراجعه نمایید. و با ارائه مشخصات فنی کالای خود مانند: عکس، جزئیات کالا، موارد مصرف و …… نسبت به دریافت HS  کد کالای خود اقدام نمایید.

مرحله بعد از تجارت:

در این مرحله و قبل از تنظیم اظهار نامه کالا، به گمرکی  که کالا در آن انبار شده مراجعه کنید و با ارسال درخواست خود به کمسیون رسیدگی نسبت به دریافت کد تعرفه گمرکی اقدام کنید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر ترخیص کالا و به کاری گیری همکاران با تجربه و ماهر در خدمت شماست. شما عزیزان با تکیه بر تخصص کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانید با خیالی آسوده امور صادرات و واردات خود را در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه به انجام برسانید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه تعرفه بندی کالا می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *