مترجم

مترجم

مترجم

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ارائه مترجم برای مکالمه و عقد قرار داد با فروشنده و یا خریدارن خارجی و ترجمه متون و اسناد شما برای انجام معامله می باشد. از قدیم الیام کار ترجمه به دلیل تجارت بین الملل حائز اهمیت زیادی بوده است  و حتی تجار قرن های گذشته کشور ها برای معاملات خود در سفرهای تجاری از افرادی که در امور ترجمه فعال بودند را با خود همسفر کرده تا امور تجاری آنها تسهیل شود. در حال حاضر این شرکت ارائه خدمات با دو زبان انگلیسی و ترکی استامبولی را در مجموعه خود تضمین می دهد. استفاده از مترجمان مجرب و کار کشته در هر شرکتی  می تواند به روند مذاکرات را با فروشنده و خریدارن به نفع طرفین به انجام برساند. شما عزیزان در صورت واگذاری امور تجاری خود به شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانید معاملات پر منفعتی را رقم زنید. زیرا تجربه مترجمان و کارشناسان این شرکت در امور بازرگانی می تواند به تسریع انتقال مطلب صحیح و همچنین عقد قرار داد موفق کمک نماید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص مترجمی

ترجمه همزمان

ترجمه متون

ترجمه اسناد تجاری

ترجمه اسناد ضمیمه

ترجمه نامه نگاری ها

این موارد نام برده شده  از اولویت های شرکت های تجاری می باشد که در راستای انجام معاملات و حمل  و نقل و انجام تشریفات گمرکی حائز اهمیت فراوانی است و کمک شایانی در امور بازرگانی و صادرات و واردات کالاها می نماید. بر همین اساس حضور مترجمان مجرب در کنار شما می تواند به منافع آتی شما عزیزان بی افزاید. امور تجارت بین الملل ارتباط تنگاتنگی با کار ترجمه دارد. به عبارتی بدون وجود مترجم و یا درک مطلب امکان برقراری هیچ معامله ای وجود ندارد. زیرا به دلیل عدم ارتباط موثر هیچ معامله ای برقرار نمی شود.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان همراه همیشگی شما در کلیه امور واردات و صادرات بالاخص در ترجمه اسناد و متون همزمان می باشد. و در صورت درخواست و تمایل، شما عزیزان می توانید از سیستم کنفرانسی ( مکالمه سه نفر همزمان) پشت تلفن شرکت سلطان تجارت استفاده کنید شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص  می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *