حواله یوان و یورو در بانک KUNLUN چین

حواله یوان و یورو در بانک KUNLUN چین

حواله یوان و یورو در بانک KUNLUN چین

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان حواله یوان و یورو در بانک KUNLUN چین می باشد. بانک KUNLUN  بانکی کوچک در چین می باشد این بانک فقط برای ارتباط با ایران تاسیس شد. سرمایه گذار این بانک شرکت ملی نفت چین می باشد.

حواله یوان و یورو

کشور چین از قدیم الیام به انجام تجارت و بازرگانی با کشور های دیگر مشغول بوده است. و کشور های خارجی مانند ایران برای انجام معاملات خود نیاز به ارسال حواله به ارز رایج آن کشور مانند یوان و یورو داشتند به همین دلیل بانک کونلون برای انجام حواله های بانکی چین با ایران تاسیس شد.

ارز مبادله ای برای تاجران وارد کننده از چین

حواله یوان و یورو در بانک KUNLUN چین فقط از طریق ارز مبادله ای امکان پذیر است. ارز مبادله ای یعنی ارز حاصل از فروش نفت، ایران با راه اندازی اتاق مبادلات ارزی به جای اعطای ارز مبادله ای به تاجران و وارد کنندگان کالاها از کشور هایی که به دلیل خرید نفت به ایران بدهکار می باشد و امکان انتقال ارز را به حساب های ایران به دلیل تحریم ها ندارند حواله ای به تاجران ارائه می دهد تا با استفاده از آن حواله ها کالاهای مورد نیاز را وارد کشور کنند.

فایناس در بانک کونولون

هزینه های حاصل از فروش نفت ایران به حسابی در بانک کولون واریز می شود که 40 درصد آن از به ایران پرداخت می شود و باقی مانده آن صرف خرید کالای وارداتی از چین می شود. به بازگرداندن پول حاصل از فروش نفت ایران به چین که به دلیل تحریم ها در حساب ها بلوکه شده فاینانس می گویند. در این میان دولت چین رغبتی برای پرداخت طلب های ایران ندارد و بانک کونلون کارمزد بالایی برای ارزهای مبادله ای طلب می کند. لازم به ذکر است که چینی ها 5 سال پیش قبول کرده اند به جای مقداری از پول نفت ایران را که نمی توانند جاب جا کنند را به عنوان تضمین در قراردادهای فاینانس بپذیرند و تا سه برابر آن مبلغ را پروژه های ایران را فینانس کنند.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در خصوص حواله یورو و یوان به چین در خدمت شماست. این شرکت با همکاری کارشناسان متخصص و کاردان آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما با چین می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در خصوص حواله یوان و یورو در بانک KUNLUN چین می توانید با کارشناسان ترخیص کار حواله ارزی به بانک های چین شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *