حواله ارز دولتی

حواله ارز دولتی

حواله ارز دولتی

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان حواله ارز دولتی می باشد. حواله ارز به طور کلی به نوعی پرداخت می گویند که طی آن بانک یا موسسه مالی موظف است درخواست مشتری دارنده حساب در آن بانک را که به کارگزار خارجی همان بانک در خارج از کشور اعلام کند و تا مبلغ درخواستی به ذینع پرداخت شود. در این بین حواله ارز دولتی برای به حواله ارزی گفته می شود که در نظام کشورهای چند نرخی با کمترین قیمت برای مصارف مشخصی در حال حاضر برای ( کالاهای اساسی ) ارائه می شود. که این مصارف هم از سوی دولتها اولویت بندی می شوند. خدماتی که شرکت سلطان تجارت بازرگان در این خصوص ارائه می کند:

  • ثبت حواله
  • ارسال درخواست به کارگزارن بانک ها در خارج
  • ثبت حواله در شبکه جهانی سوئیفیت
  • حواله ارز دولتی
  • حواله ارز نیمایی
  • انجام تشریفات بانکی حواله ارز مرجع در ایران
  • و ……

می باشد.

سایر حواله های بانکی که از طریق مبادی بانکی انجام می شوند عبارتند از:

حواله LC یا اعتبارات اسنادی: این نوع از حوله ارزی تعهدی می باشد که بانک به خریدار یا فروشنده می دهد و  و با آن متعهد می‌شود که مبلغ پرداختی خریدار به فروشنده به موقع و با همان مبلغ به دست فروشنده می رسد.

حواله بانکی: برای حواله ارز از طریق بانک در کشور مبدا به حساب فرد یا شرکت در بانک همکار در کشور مقصد از حواله بانکی استفاده می شود.

حواله TT:  از سری مزیت های حواله ارزی TT عدم محدودیت آن می باشد. شما عزیزان می توانید برای حواله ارزی خرید ملک و یا ارسال حواله برای سرمایه گذاری، اخذ ویزا از حواله ارزی  TT استفاده نمایید.

حواله های دیگری با نام های یوزانس، فاینانس، ریفتینانس، وسترن یونیون، مانی اوردر و …. می باشد که برای دریافت اطلاعات می توانید اینجا را کلیک کنید. (لینک بشه به مقاله آبا میدانید حواله ارزی چیست؟ در سایت)

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با فعالیت تجاری و بازرگانی خود در طی سالهای متمادی و بهره مندی از کارشناسان مجرب  آماده ارائه خدمات در خصوص حواله ارز دولتی و انجام امور و اسناد بانکی شما عزیزان می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این امر با با کارشناسان ترخیص کار ما به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *