ترخیص گژن پین از گمرک

ترخیص گژن پین از گمرک

ترخیص گژن پین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گژن پین از گمرک می باشد. گژن پین از سری قطعات خودرو های موتوری می باشد. این قطعه میله ای تو خالی است که سر شاتون را به پیستون متصل می کند. این قطعه باید در عین سخت بودن حالت انعطاف پذیری نیز داشته باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم.

واردات و صادرات گژن پین

بیشتر واردات گژن پین از کشور چین و بعضا کشور های آلمان، کره، فرانسه و ….. می باشد. صادرات این محصول نیز از ایران به کشور های اطراف صورت می گیرد. همانطور که مستحضرید برای صادرات و واردات کالا به ایران باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور نیاز به فردی آشنا به بخشنامه ها و مصوبات آنها خواهید داشت. تغییرات بخشنامه ها در هر دوره امکان بارگذاری قوانین و مقررات را در این مقاله از ما سلب کرده است. کارشناسان زبده سلطان تجارت بازرگان در این زمینه یارای شما خواهند بود. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. شما عزیزان با سپردن امور تجاری خود به متخصصان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان آسوده خواهید بود که تمامی تمامی تشریفات گمرکی شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه در عین امنیت بالای حمل و نقل انجام خواهد شد.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گژن پین از گمرک:

ترخیص انواع گژن پین

ترخیص انواع انگشتی پیستون

ترخیص انگشتی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص گژن پین

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گژن پین در ردیف 84099130 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود بیست سال سابقه درخشان و با همکاری ترخیص کاران و کارشناسان زبده آماده عهده گیری تمامی امور بازرگانی و گمرکی شما عزیزان می باشد. شما با سپردن امورصادراتی و وارداتی خود به این شرکت تجاری و بازرگانی آسوده خواهید بود که تمامی خدمات بازرگانی و خدمات گمرکی در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام می شود. با توجه به اینکه ترخیص کالا در گمرک کاری بس پیچیده و مشکل است و این به دلیل تغییرات بخشنامه ها می باشد. شما برای انجام امور بازرگانی و گمرکی خود به شرکت ترخیص کار با کارمندان حرفه ای نیاز خواهید داشت. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در خصوص ترخیص گژن پین از گمرک می توانید با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *