ترخیص گوگرد از گمرک

ترخیص گوگرد از گمرک

ترخیص گوگرد از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان صادرات و ترخیص گوگرد از گمرک می باشد. جالب است بدانید گوگرد مذاب در بسیاری از صنایع کاربرد دارد مثل صنعت هایی از جمله تولید کود کشاورزی، اسید سولفوریک و همچنین به صورت خام در تولید محصولات پلیمری، غذایی، لاستیک و تایر و…. .

گوگرد به شکل مایع و جامد می باشد و دو نوع گرانولی و کلوخه دارد. برای انتقال و حمل گوگرد به شکل مذاب باید آنرا در ۱۴۰ درجه سانتی گراد نگه داری کرد. برای انتقال گوگرد در مسیرهای طولانی استفاده از سیستم گرمایشی به جهت مذاب نگه داشتن آن ضروری است اما در مسیرهای کم می توان گوگرد مذاب را را با محفظه های عایق بندی شده انتقال داد.

صادرات گوگرد

جالب است بدانید در منطقه خاورمیانه پس از عربستان و امارات، ایران رتبه سوم صادرات گوگرد را کسب کرده است. از خریداران گوگرد ایران می توان به کشورهایی مثل ویتنام، چین، پاکستان، اردن، برخی از کشورهای آفریقایی و…. اشاره نمود.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گوگرد از گمرک:

صادرات و ترخیص انواع گوگرد ( گرانولی و کلوخه)

صادرات گوگرد با منشا گازی

صادرات و ترخیص گوگرد با منشا نفتی

واردات و ترخیص گوگرد

واردات انواع دستگاه گوگرد پاش و ماشین آلات کشاورزی مربوطه

و…..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

کارشناسان و متخصصین شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجارب زیاد در این زمینه صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین وقت و هزینه عهده دار می گردد. همانطور که می دانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات، ترخیص کالا و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی با تجربه و متخصص نیاز دارید، که کارشناسان متخصص ما می توانند در این امر یارای شما باشند. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص گوگرد از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *