ترخیص گوگرد از گمرک

ترخیص گوگرد از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان صادرات و ترخیص گوگرد از گمرک میباشد. جالب است بدانید گوگرد مذاب در بسیاری از صنایع کاربرد دارد مثل صنعت هایی از جمله تولید کود کشاورزی، اسید سولفوریک و همچنین به صورت خام در تولید محصولات پلیمری، غذایی، لاستیک و تایر و…. .

گوگرد به شکل مایع و جامد می باشد و دو نوع گرانولی و کلوخه دارد. برای انتقال و حمل گوگرد به شکل مذاب باید آنرا در ۱۴۰ درجه سانتی گراد نگه داری کرد. برای انتقال گوگرد در مسیرهای طولانی استفاده از سیستم گرمایشی به جهت مذاب نگه داشتن آن ضروری است اما در مسیرهای کم میتوان گوگرد مذاب را را با محفظه های عایق بندی شده انتقال داد.

صادرات گوگرد

جالب است بدانید در منطقه خاورمیانه پس از عربستان و امارات، ایران رتبه سوم صادرات گوگرد را کسب کرده است. از خریداران گوگرد ایران میتوان به کشورهایی مثل ویتنام، چین، پاکستان، اردن، برخی از کشورهای آفریقایی و…. اشاره نمود.

صادرات و ترخیص گوگرد

صادرات و ترخیص انواع گوگرد ( گرانولی و کلوخه)

صادرات گوگرد با منشا گازی

صادرات و ترخیص گوگرد با منشا نفتی

واردات و ترخیص گوگرد

واردات انواع دستگاه گوگرد پاش و ماشین آلات کشاورزی مربوطه

و…..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه در زمینه صادرات و ترخیص گوگرد از گمرک شما عزیزان را هدایت میکند. کارشناسان و متخصصین شرکت ما با کسب تجارب زیاد در این زمینه صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظر را با صرف کمترین وقت و هزینه عهده دار میگردد. همانطور که میدانید به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالاهای خود به فردی با تجربه و متخصص نیاز دارید، که کارشناسان متخصص ما میتوانند در این امر یارای شما باشند. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ میتوانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید. تلفن های تماس: ۰۲۱۲۲۸۵۵۹۰۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *