ترخیص گندله از گمرک

ترخیص گندله از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گندله از گمرک می باشد. گندله از توپک هایی هستند که از سنگ آهن تولید می شوند. از گندله برای تولید آهن در کوره استفاده می شود. در ادامه این مقاله با چگونگی واردات و صادرات گندله آشنا خواهید شد.

صادرات و واردات گندله

صادرات گندله بیشتر به کشور های امارات متحده عربی و برخی از کشورهای اروپایی نظیر روسیه، فنلاند، ایتالیا و …. می باشد. واردات گندله بیشتر از کشورهای چین، آلمان و …. می باشد.  تجارت گندله همچون دیگر کالاهای صادراتی و وارداتی مشمول رعایت قوانین و اخذ مجوزات از سازمان ها و ارگان های ذی ربط می باشد. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. لازم به ذکر است تغییرات بخشنامه ها در هر فصل امکان بارگذاری آنها را از ما سلب کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص گندله می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گندله از گمرک:

  • ترخیص انواع گندله
  • ترخیص استوانه دوار برای گندله
  • ترخیص دیسک گندله ساز
  • ترخیص دیگواره گندله ساز
  • ترخیص سنگ آهن هماتیت
  • ترخیص سنگ آهن هماتیت دانه بندی
  • ترخیص سنگ آهن مگنتیت
  • ترخیص سنگ آهن مگنتیت دانه بندی
  • و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص گندله

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سنگ آهن ذیل ردیف 2601 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سنگ آهن هماتیت دانه بندی در ردیف 26011110 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سنگ آهن مگنتیت دانه بندی در ردیف 26011140 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که در طی هجده سال کسب کرده است. می تواند راهنمای و راهگشای شما در تمامی امور صادرات و واردات و ترخیص کالا باشد. از جمله خدماتی که این شرکت تجاری ارائه می دهد: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل کالا، اخذ مجوزات، تنظیم اظهار نامه و ….. می باشد. همانطور که اشاره شد مشکلاتی زیادی همچون سخت و زمان بر بودن پروسه ترخیص کالا و تغییرات بخشنامه ها شما نیاز به ترخیص کار زبده و مطمئن نیاز دارید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه نسبت به ترخیص کالای وارداتی شما اقدام نماید. تجار و واردکنندگان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص گندله از گمرک  می توانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *