ترخیص گلس از گمرک

ترخیص گلس از گمرک

ترخیص گلس از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص گلس از گمرک می باشد. گلس ها شیشه هایی نازک از جنس آلومینوسیلیکات است که در انواع وسایل والکترونیکی مانیتوردار مورد استفاده قرار می گیرد. عمده استفاده از این گلس ها برای جلوگیری از وارد شدن ضربه و خط و خش به شیشه های اصلی وسایل مانیتوردار می باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات چگونگی واردات و صادرات همچنین نحوه ترخیص این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

واردات و صادارات گلس

بیشتر واردات گلس ها از کشور هایی همچون چین، هند و بعضا برخی از کشور های اروپایی می باشد. همچنین صادرات گلس از ایران به کشور های افغانستان، عراق و …. صورت می گیرد. برای انواع گلس های متفاوت برای گوش های موبایل و یا مانیتورها باید طبق قواعد و قوانین صادر شده در بخشنامه ها عمل  کرد و مجوزات لازم را از سازمان ها و ارگان های ذی ربط دریافت کرد. در غیر این صورت برای واردات و ترخیص کالا با مشکل برخورد می کنید. به دلیل تغییرات بخشنامه ها در هر دوره جزئیات دقیقتری در خصوص بخشنامه ها را نمی توان در این مقاله بیان کرد. شما دوستان گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر در خصوص واردات و ترخیص انواع گلس می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص گلس از گمرک:

  • ترخیص انواع گلس
  • ترخیص گلس مانیتورهای کوچک
  • ترخیص گلس مانیتورهای بزرگ
  • ترخیص گلس انواع گوشی های موبایل
  • ترخیص گلس انواع تبلت ها
  • ترخیص گلس های شیشه ای
  • ترخیص گلس های پلاستیکی
  • ترخیص گلس های آلومینوسیلیکات
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص گلس

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص قطعات جانبی تلفن های همراه و وسایل الکترونیکی ذیل ردیف 851770 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان طی سالها تجربه و تخصص کارشناسان می تواند راهنمای خوبی برای شما تاجران عزیز باشد از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می دهد: حمل و نقل کالا، تنظیم اظهار نامه گمرکی، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ترانشیپ کالاها و ….. می باشد. تجار عزیز با بهره مندی از ترخیص کاران ماهر می توانید در زمان و هزینه های خود نهایت صرفه جویی را داشته باشید. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص گلس از گمرک می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *