ترخیص کیت LPG و CNGاز گمرک

ترخیص کیت LPG و CNGاز گمرک

ترخیص کیت  LPG و  CNGاز گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کیت  LPG و  CNGاز گمرک می باشد. کیت  LPGو CNG یکی از سیستم هایی می باشد که در خودرو ها برای کاهش آلودگی هوا مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از سوخت گاز طبیعی در خودروها کیت گاز استفاده می کنند. برای این منظور باید تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای استفاده خودروها از منابع گاز سوز نصب شود. به مجموعه تجهیزات برای استفاده گاز در خورد ها کیت گفته می شود. کیت های خودرو دارای نسل های متفاوتی است. در ادامه این مطلب به چگونگی واردات کیت های LPG  و CNG  می پردازیم.

واردات کیت های LPG  و CNG  

اکثر واردات کیت های LPG  و CNG   از کشورهای اروپایی و امارات متحده عربی، چین، کره، ژاپن و …. می باشد. برای واردات این کالا باید به بخشنامه ها صادر شده از طرف سازمانها و ارگانهای ذی ربط مراجعه کرد و طبق مصوبات آنها مجوزات لازم برای ورادات کیت ها را دریافت کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. تغییرات مداوم بخشنامه ها اجازه بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. شما عزیزان در زمان قصد تجارت در خصوص واردات کیت های گازسوز می توانید با ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کیت  LPG و  CNGاز گمرک:

ترخیص انواع کیت های  LPG و  CNG

ترخیص کیت خودروهای گازسوز نسل اول تا چهارم

ترخیص تجهیزات نصب کیت

ترخیص شلنگ انتقال گاز

ترخیص بست های شلنگ گاز

ترخیص درجه و نشانه گر مقدار گاز مصرفی

ترخیص سنسور لامبادا

ترخیص سنسور دریچه گاز

ترخیص فیوز قطع و وصل گاز

ترخیص شیر دستی قطع و وصل گاز

ترخیص مانومتر

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کیت  LPG و  CNG

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کیت کامل گاز سوز در ردیف 84099110 و 84099910 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان طی دو دهه سابقه درخشان در خصوص ترخیص انواع کالا ها از گمرک آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. همچنین تیم ترخیص کاران و مشاوران این شرکت تجاری و بازرگانی آماده عهده گیری تمامی تشریفات گمرکی شما عزیزان می باشند. با سپردن امور تجاری خود به کارشناسان این شرکت آسوده خواهید بود که کالای خود را در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در عین حال با بالاترین امنیت در حمل و نقل در مقصد مورد نظر دریافت خواهید کرد. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص کیت  LPG و  CNGاز گمرک با ترخیص کاران زبده شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *