ترخیص کمباین از گمرک

ترخیص کمباین از گمرک

ترخیص کمباین از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کمباین از گمرک می باشد. کمباین نوعی از ماشین های کاشت و برداشت محصول و خرمن کوب هستند. باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت ماشین آلات کشاورزی و در دسترس نبودن امکانات ساخت کمباین های پیشرفته در ایران نیاز به واردات کمباین به ایران داریم.

 واردات کمباین

واردات ماشین های پیشرفته کمباین از کشورهای آلمان، استرالیا، آمریکا، ایتالیا، ژاپن و ترکیه می باشد. با توجه به قوانین و مقررات ورودی تمامی کالا ها در گمرک واردات ماشین کمباین و تمامی ماشین های کشاورزی و صنعتی مشمول رعایت قوانین و اخذ مجوزاتی است که شرح کلی آن در بخشنامه های صادره از سازمان ها و ارگان ها می باشد. اما به دلیل تغییرات در متن بخشنامه ها برای واردات و ترخیص این نوع ماشین ها نیاز به یک ترخیص کار ماهر در زمینه ترخیص کمباین و ماشین آلات کشاورزی برای سهولت در امر تجارت احساس می شود. به همین منظور شما می توانید با کارشناسان ترخیص کار کمباین و ماشین آلات کشاورزی و صنعتی شرکت سلطان تجارت مشورت کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازگان در خصوص ترخیص کمباین از گمرک:

ترخیص انواع کمباین

ترخیص کمباین ذرت

ترخیص کمباین علوفه ای

ترخیص کمباین گندم

ترخیص انواع کمباین مدرن

ترخیص کمباین برداشت ذرت دانه ای

ترخیص کمباین برنج

ترهیص کمباین عدس

ترخیص انواع کمباین دستی

ترخیص کمباین زنجیری

ترخیص کمباین پنبه

ترخییص کمباین چغندر

ترخیص کمباین گندم

ترخیص کمباین گوجه

ترخیص کمباین لوبیا

و ….

تعرفه ترخیص برای کمباین

تعرفه گمرکی برای ترخیص کمباین 84335310 یا 84335320 یا 84335390 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجربه و همراهی کارشناسان زبده در دو دهه فعالیت خود راهنمای شما به مسیر درست و قانونی خواهد بود. کارشناسان ترخیص کار متخصص در امر ترخیص کمباین و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی از گمرک این شرکت کلیه مراحل از ثبت سفارش، خرید کالا، حمل ونقل، انجام حوالجات بانکی، انجام امور گمرکی، ترخیص کالا و … را بر عهده می گیرند. ما متعهد می شویم کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ترخیص و در محل مورد نظر شما تحویل دهیم. همانطور که می دانید استفاده از افراد متخصص هزینه ها و صرف زمان را به حداقل می رساند و دچار ضرر و زیان نخواهید شد. شما می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ رایگان در خصوص ترخیص کمباین از گمرک با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *