ترخیص کلاچ از گمرک

ترخیص کلاچ از گمرک

ترخیص کلاچ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کلاچ از گمرک می باشد. کلاچ  یکی از قطعات مهم خودرو است. کلاچ وسیله ای کاربردی در خودرو می باشد زیرا از طریق آن می توان اتصال جعبه دنده و موتور را از هم جدا کرد. کلاچ ها دارای انواع مختلفی است شما تجار محترم  در صورت علاقه مندی در زمینه نحوه تجارت کلاچ، ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات کلاچ

واردات کلاچ در ایران از چین و دیگر کشور های اروپایی می باشد. صادرات این کالا از ایران نیز به کشور های همسایه مانند افغانستان، عراق و …. می باشد. لازم به تاکید است که واردات کالا به ایران، قوانین و ضوابط  خاص خود را دارد و افرادی که اقدام به واردات کالا می کنند باید با شرایط و قوانین این آشنایی کافی را داشته باشند. برای اطلاع از این مقررات باید به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط مراجعه نمایید. در صورت عدم اخذ مجوزات لازم در خصوص تجارت این کالا در گمرک برای ترخیص کالا دچار مشکلاتی خواهید شد. در ضمن برای واردات داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد. کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می توان در صادرات و واردات کالا فعالیت داشت.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کلاچ از گمرک: 

ترخیص انواع کلاچ

ترخیص کلاچ بدون لغزش

ترخیص کلاچ یک طرفه

ترخیص کلاچ اصطکاکی

ترخیص کلاچ هیدرولیک

ترخیص کلاچ مخروطی

ترخیص کلاچ تک صفحه ای

ترخیص کلاچ چند صفحه ای

ترخیص کلاچ نیمه گریز از مرکز 

ترخیص کلاچ گریز از مرکز

ترخیص  دو شاخه  کلاچ

ترخیص دیسک کلاچ

ترخیص شاخک کلاچ

ترخیص صفحه کلاچ

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص کلاچ 

کد تعرفه گمرکی کلاچ کوپلینگ محور در ردیف 84836000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای بازو های انتقال نیرو ذیل ردیف 8483 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان فعالیت خود را در زمینه امور بازرگانی و ترخیص کالا در سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و در این مدت  توانسته است با تلاش و توانایی خود به یکی از خوش نام ترین شرکت ها در این رشته بدل شود. از اهداف اصلی این شرکت کاهش هزینه ها و افزایش سرعت واردات و صادرات برای تولید کنندگان و بازرگانان می باشد که کالاهای خود را وارد و یا کالاهای تولید داخلی خود را از کشور صادر می کنند. این شرکت با دانش تخصصی خود در این امور برای اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات مفیدی ارائه می دهد. از جمله خدمات این شرکت می توان به: ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، ترانزیت و ترانشیپ و… اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با ترخیص کاران این شرکت در جهت ترخیص کلاچ از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *