ترخیص کربنات سدیم از گمرک

ترخیص کربنات سدیم از گمرک

ترخیص کربنات سدیم از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص کربنات سدیم از گمرک می باشد. کربنات سدیم از مهمترین و کاربردی ترین مواد شیمیایی است که از آن در صنایع مختلفی از جمله صنعت غذا سازی، لوازم بهداشتی، تاکسیدرمی کردن و …. استفاده می شود. و از مهمترین و کاربردی ترین موراد استفاده کربنات سدیم تولید شیشه است. از نام های دیگر کربنات سدیم می توان به کریستال سودا، سودااش، کربنات دو سود و …… اشاره کرد. ما قصد داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در زمینه تجارت کربنات سدیم ارائه دهیم در صورت تمایل مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات کربنات سدیم

تجارت جهانی علاوه بر این که یکی از راه های پیشرفت و ترقی برای هر کشوری می باشد. برای خود شخص تاجر نیز بسیار سود آور و البته سخت است و وارد کنندگان و صادر کنندگانی که خواهان موفقیت در این مسیر و پیشرفت در آن هستند باید برای حرفه ای شدن در این حوزه با افراد توانمند و آشنا به امور بازرگانی همکاری کرده و تجربه کسب کنند. در کشور ما تجارت کالا به صورت گسترده انجام می شوند از جمله این کالا ها کربنات سدیم می باشد که از کشور های مختلفی صادر و یا وارد می گردد. قابل توجه است واردات و صادرات در هر کشوری تابع قوانین خاصی می باشد که در صورت عدم رعایت مشکلاتی را به بار خواهد آورد. پس تاجران عزیزی که قصد تجارت کالا را دارید، در قدم اول به کسب اطلاعات و قوانین مربوط به کالای مورد نظر اقدام نمائید تا در گمرک دچار مشکل نشوید. همچنین تجار عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان بهرمند شوند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کربنات سدیم از گمرک با شرح زیر می باشد:

 • ترخیص انواع کربنات سدیم
 • ترخیص کربنات سدیم شیمیایی
 • ترخیص کربنات سدیم دارویی
 • ترخیص کربنات سدیم آزمایشگاهی
 • ترخیص پودر کربنات سدیم
 • ترخیص کربنات سدیم سبک
 • ترخیص کربنات سدیم سنگین
 • ترخیص سودا اش
 • ترخیص کربنات دوسو
 • ترخیص کربنات سدیم صنعتی
 • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص کربنات سدیم

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص هیدروژن کربنات سدیم در ردیف 283630 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید ترخیص کالا به ویژه در زمینه مواد شیمیایی بسیار سخت و پیچیده می باشد از همین رو به تاجرانی که قصد تجارت این دسته کالاها را دارند توصیه می گردد که با فردی با تجربه یا ترخیص کاری معتمد همکاری نمایند تا با تاخیر زمانی در ترخیص کالای خود دچار زیان نشوند. شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از شرکت های معتمد در زمینه بازرگانی آماده خدمت رسانی به شما واردکنندگان و صادرکنندگان عزیز در زمینه های ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص کربنات کلسیم از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *