ترخیص کالا و ثبت سفارش

ترخیص کالا و ثبت سفارش به چه صورت انجام می گیرد؟

ترخیص کالا و ثبت سفارش::یکی از کارهای که برای واردات کالا به داخل کشور حتما باید انجام گیرد, ثبت کردن سفارش و گرفتن مجوز های لازم از سازمان توسعه و تجارت تحت عنوان یکی‌از زیر تیم های وزارت صنعت , معدن و تجارت است مبنی بر اخذ پیش فاکتور از فروشنده و ثبت پیشنهاد از فرآیند و قدم های اول واردات کالا . جواز ثبت و توصیه فایلی است که به وسیله اداره توسعه و گسترش تجارت جمهوری اسلامی ایران صادر می‌شود و روی آن شماره هشت رقمی جواز و مورخ جواز ثبت سفارش همراه شماره و مورخ پروفرما و اسم کمپانی درخواست کننده که می تواند کمپانی وارد کننده باشد , درج می گردد . خصوصیات کالای ثبت سفارش چنانچه تعدادشان بسیار باشد در صفحه های غیروابسته به جواز ثبت توصیه پیوست میگردد . حق ثبت پیشنهاد عبارت از میزان و پولی است که به موجب ضابطه و میزان دارایی هر سال انتخاب میگردد و به برخی کالاهای وارده به مملکت از جمله این‌که از روش سیستم بانکی یا این که بیرون از سیستم بانکی پیشنهاد داده شده باشد , وابستگی می‌گیرد . به لحاظ میرسد انگیزه از تولید سیستم ثبت پیشنهاد کالا ثبت آماری و در اختیار گرفتن قانون ها فنی برای کالاهای وارد شده به وسیله دولت باشد .

فرآیند ثبت سفارش برای واردات کالا :

1 – آگاهی از تعرفه کالای مورد ثبت

2 – دریافت پروفرما از فروشنده کالا

3 – مراجعه به معاونت بازرگانی فرنگی برای کامل شدن فرم ثبت سفارش

4 – به دست آوردن مجوز ورود کلا طبق جدول قوانین صادرات و واردات از نهاد های ذیربط

5 – مراجعه به کمپانی بیمه و دریافت بیمه طومار

6 – مبادرت به ثبت سفارش در بانک واسطه داد و ستد به خواسته ثبت سفارش کالا ( بعد از کامل شدن فرم تقاضا برای گشایش اعتبار به انضمام فرم بانکی , پروفرما , بیمه طومار و اذن طومار نسب به پرداخت حق ثبت توصیه مبادرت می‌شود . )

ترخیص کالا و ثبت سفارش به ساده ترین روش از طریق شرکت سلطان تجارت بازرگان

شما می توانید تمامی عملیات مربوط به ثبت سفارش کالا و همچنین تمامی واردات و صادرات و ترخیص کالای خود را به شرکت سلطان تجارت بازرگان واگذار کنید.

این شرکت تمامی این عملیات را با مناسب ترین هزینه های موجود برای شما عزیزان انجام می دهد و همواره شما را در بهتر انجام شدن کارها و فعالیت های گمرکی شما یاری می دهد.

ترخیص کالا از گمرک | ترخیص کالا چین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *