ترخیص کالا روسیه

ترخیص کالا روسیه

ترخیص کالا روسیه

ترخیص کالا روسیه :بر اساس قوانین  گمرک روسیه، کالاهای وارد شده به گمرک روسیه، باید عوارض و مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت نمایند. مالیات گمرک روسیه کالاهای وارداتی به چند صورت دریافت میشود :: یکی در زمان ترخیص، بر اساس تعرفه های گمرکی و دوم بسته به قیمت فروش داخلی روسیه دارد .

ترخیص کالا روسیه چگونه است ؟

ترخیص کالا روسیه ، ممنوعیتی در صادرات و واردات کالا ندارد مگر در بخش نفت و گاز.همچنین تشریفات گمرکی صادرات کالا پیچیدگی تشریفات واردات کالا به روسیه را ندارد. لازمه  واردات برخی اقلام مشخص به گمرک روسیه ، دریافت مجوز، گواهی و پروانه های مختلف است.

ترخیص کالا روسیه چه محدودیت هایی دارد؟

بر اساس مصوبه هیات مدیره کمیسیون اقتصادی اوراسیا مورخ ۲۲ مارس ۲۰۱۶، نرخ عوارض تعرفه وارداتی کالاهای زیر به گمرک روسیه تا تاریخ ۳۱ می ۲۰۱۹ صفر خواهد بود:

  • پسته پوسته دار
  • پسته پوست کنده
  • خرما
  • انگور خشک سیاه بی هسته
  • انگور خشک سلطانی
  • انواع دیگر انگور خشک

برای ورود کالا به روسیه،چه مدارکی مورد نیاز است ؟

۱-  قرارداد بین یک شرکت خارجی فروشنده با خریدار روس که به تایید بانک روسی رسیده باشد (داشتن این قرارداد انتقال ارز پس از فروش کالا را به خارج از کشور را امکان پذیر میکند )

۲ – گواهی مبدا کالا : این گواهی کالاهای وارداتی از کشورهای کمتر توسعه یافته و در حال توسعه را مشمول ۲۵ درصد تخفیف تعرفه ای می کند.

۳- بارنامه ای که در آن میزان کل وزنی قرارداد و میزان هر سری مشخص شده باشد.

۴- اصل پروانه شرکت تحویل گیرنده کالا که قبلا در گمرک کد کامپیوتری گرفته باشد.

۵- گواهی بهداشت داخلی روسیه

گمرک روسیه چه خدماتی به مشتریان خود عرضه میکند؟

گمرک روسیه پورتالی را برای تسریع در ترخیص کالا بصورت آنلاین طراحی نموده است که شامل دو مرحله است:

۱) قبل از رسیدن کالا به گمرک روسیه ::۱- که شامل  ثبت نام و پر کردن فرمی که در آن اطلاعات اولیه از کالا و وسیله حمل و نقل ثبت می شود. ۲- ایجاد یک صفحه شخصی با شماره شناسایی منحصر به فرد

۲) زمان رسیدن کالا به گمرک روسیه :: حضور در گمرک با شماره شناسایی از قبل دریافت شده جهت ترخیص کالا

واردات ایران از روسیه :

از جمله واردات ایران از روسیه ، روغن آفتابگردان، ذرت دامی، جو، محصولات آهن، خمیر چوب، دوربین، کنجاله، کتاب و بروشور، تراکتور و لکوموتیو  و چوب است. صادرات ایران به روسیه خیار و خیارترشی، مکمل‌های دارویی، سبزیجات، سیمان سفید، رب گوجه فرنگی، کیوی، کلم، پسته، خرما آلبالو، سیب‌زمینی و هندوانه می باشد

ترخیص کالا روسیه با شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان :

شما میتوانید نه تنها ترخیص کالا روسیه خود را به شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان بسپارید بلکه میتوانید با خیالی راحت ترخیص کالا ازگمرک کیش ، ترخیص کالا ازترکیه و کلیه گمرکات را به شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگانبسپارید.شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان ، ترخیص کالا را از هر نقطه دنیا را در ” اسرع وقت ” و با ” ارزان ترین قیمت ” انجام میدهد.

شما بازرگانان و تجار محترم میتوانید جهت مشاوره رایگان ترخیص کالا گمرک و انجام خدمات گمرکی با شماره : : 02122855902 – 02128111034  و همراه  09121995406تماس بگیرید.


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *