ترخیص کالا از جبل علی

ترخیص کالا از جبل علی

ترخیص کالا از جبل علی

ترخیص کالا از جبل علی: گمرک جبل‌ علی یکی از بزرگترین بنادر جهان و بزرگترین بندر در خاورمیانه است. امکانات بندرجبل علی در دبی باعث شده یکی از پربازدیدترین بنادر در جهان باشد.گمرک جبل علی با بیش از ۱۰۰ بندرتجاری و بیش از ۱۷۰ خط کشتیرانی در جهان ارتباط دارد.

امتیاز ترخیص کالا از جبل علی چیست ؟

گمرک  جبل علی ، دارای  معافیت عوارض گمرکی است  .کالاهایی هم  که  در این گمرک هستند شامل این  معافیت می شوند . گمرک جبل علی دارای  برخی از تسهیلات بندری مانند : حمل کانتینر، انبارهای سرد و منجمد و فضاهای ذخیره و نگهداری می باشد.شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از جبل علی را پس از سالها تجربه، به راحتی برای شما تجار و بازرگانان محترم انجام میدهد و به این امر مفتخر است.

ترخیص کالا از جبل علی با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان چگونه است ؟

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ، این توانایی را دارد کالای شما را از گمرک جبل علی و کلیه گمرکات ، با مناسب ترین قیمت و بهترین شرایط و درکوتاه ترین زمان ترخیص نماید.تلاش ترخیص کاران و متخصصان ترخیص کالا شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان این است کالای شما را از گمرک جبل علی در دبی و کلیه گمرکات به بهترین شکل و با حداقل هزینه و البته در اسرع وقت ترخیص نمایند.

خدمات شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان چیست ؟

شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ، با تکیه بر سالها تجربه در زمینه ترخیص کالا از گمرک جبل علی و ترخیص کالا و ثبت سفارش، افتخار دارد ترخیص کالای شما تجار و بازرگانان محترم را از گمرکات مختلف را ،در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین نرخ  ترخیص و تحویل نماید.برای دریافت اطلاعات بیشتر ترخیص کالا از جبل علی و کلیه گمرکات با ما تــماس حاصل فرمایید .مفتخر خواهیم بود ترخیص کالای تجاری خود را به ما بسپارید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *