ترخیص کالا با کارت پیله وری

ترخیص کالا با کارت پیله وری

ترخیص کالا با کارت پیله وری

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا با کارت پیله وری می باشد. کارت پیله وری کارتی است که معمولا به افراد ساکن در مرز های کشور تعلق می گیرد. که می توانند با این کار به خرید فروش کالاهای تجاری اقدام نماییند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم. با ماه همراه باشید.

تفاوت کارت پیله وری با کارت بازرگانی

همانطور که در بالا اشاره شد. کارت پیله وری کارتی مخصوص برای افراد ساکن در استان های مرزی کشور می باشد. البته قابل توجه است که این کارت به افرادی تعلق می گیرد که حدود 3 سال در این استانها سکونت داشته باشند. اما کارت بازرگانی کارتی کلی است که افراد با داشتن این کارت با توجه به قوانین گمرکی کشور می توانند اقدام به تجارت و بازرگانی نماییند.

اعتبار کارت پیله وری

قابل توجه است که کارت پیله وری را بازرگانی محل زندگی صادر می کند و و به طور کلی یکسال اعتبار دارد. به عبارتی دارنده کارت پیله وری تا یکسال پس از صدور این کارت میتواند با اقدام به خرید و فروش کالاهای تجاری نمایید. اما کارت های بازرگانی توسط شعب اتاق های بازرگانی صنایع و معادن در تهران و شهرستانها و با گذراندن کلاس های آموزشی به متقضییان تحویل می شود.

ترخیص کالا با کارت پیله وری از طریق بازارچه های مشترک مرزی

تجارت و بازرگانی کالا در بازارچه های مشترک مرزی با رعایت تفاهم نامه های منعقده در بین ایران و کشور های هم مرزانجام می شود. و باتوجه به این قوانین اهالی ساکن در دو طرف مرزها با داشتن کارت پیله وری اقدام به تجارت محصولات کشور خود نماییند. ترخیص کالا در بازارچه های مشترک مرزی فقط با ارائه فاکتور خرید و فروش امکان پذیر است و نیازی به ارائه سایر مدارک از قبیل اظهار نامه، بارنامه، پروفروما و …. نمی باشد.

قوانین تجارت در بازرچه های مرزی با کارت پبله وری

تجارت و بازرگانی در بازرچه های مشترک مرزی با کارت پیله وری به صورت قطعی می باشد و دارای تشریفات قطعی است و با توجه به این موارد حقوق گمرکی و سود بازرگانی آن کالا ها نیز قابل وصول می باشد. تمامی کالاهای موجود در بازرچه های مرزس مشترک قابل تجارت و بازرگانی است بغیر از کالاهای ممنوعه که کلا واردات و صادرات آن انجام نمی شود. و یا برخی از کالا ها تحت شرایط خاصی می توان به تجارت آنها اقدام کرد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با  داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا ترخیص کاران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهره برداری از نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره ترخیص کالا رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *