ترخیص کالا با کارت بازرگانی

ترخیص کالا با کارت بازرگانی

 

جهت ثبت سفارش و ترخیص کالا از گمرک ، داشتن کارت بازرگانی ضروری می باشد. از جمله خدمات قابل ارائه به شما بازرگانان و تجار عزیز، در شرکت ترخیص کالا سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا با کارت بازرگانی می باشد.

بیجک گمرکی

یکی از اصطلاحات رایج در ترخیص کالا ، واردات و صادرات کالا بیجک گمرکی می باشد. عموما ترخیص کار گمرک با اصطلاحاتی از این قبیل آشنا می باشد. بیجک گمرکی ،سندی است که توسط گمرک به صاحب کالا داده میشود . بیجک گمرکی در واقع تایید می کند ، کالای گمرکی متعلق به کیست  و صاحب آن می تواند برای بارگیری و ترخیص کالا اقدام نماید.

آموزش ترخیص کالا

اتاق بازرگانی واداره صنايع و معادن برای متقاضياني كه واجد شرايط باشند كارت بازرگانی صادر می کند. کارت بازرگانی ،يكي از مدارك اصلي و از ارکان اساسی ترخیص کالا از گمرک و صادرات و واردات کالا می باشد.

در واقع كارت بازرگانی، مجوزي است كه به دارنده آن ( حقيقي يا حقوقي ) اجازه داده مي شود تجارت انجام دهد. در حال حاضر اعتبار كارت بازرگانی از تاريخ صدور  به مدت يكسال است . از جمله کاربردهای کارت بازرگانی می توان به : ثبت سفارش و ترخيص كالا ، واردات کالا از مناطق آزاد، حق العمل كاري در گمرك و صادرات کالاهای مجاز اشاره کرد.

شرکت ترخیص کالا از گمرک

شرکت ترخیص کار گمرک سلطان تجارت بازرگان با داشتن کارت بازرگانی ،این توانایی را دارد که ترخیص کالا و همچنین واردات و صادرات کالای شما را دراسرع وقت و با کمترین هزینه انجام دهد.شما بازرگانان و تجار عزیز می توانید جهت مشاوره رایگان و انجام خدمات بازرگانی و ترخیص کالا از کلیه گمرکات با ترخیص کاران ما تماس حاصل نمایید.تمام تلاش ما بر آن است که شما تجار و بازرگانان عزیز کالای خود را در مقصد و با خیال آسوده تحویل بگیرید.کافیست یک بار به ما اعتماد کنید تا کالای تجاری شما را در صحت کامل در مقصد تحویل دهیم. شماره های تماس با ما : ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *