ترخیص کالا از گمرک ساری

ترخیص کالا از گمرک ساری

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک ساری می باشد. در این مقاله با گمرک ساری و موقعیت اقتصادی و تجاری این گمرک آشنا می شویم در ادامه نحوه ترخیص کالا و مدارک و مراحل مورد نیاز، همچنین کالاهایی که به طور اختصاصی از این گمرک  ترخیص می شوند آشنا شوید. با ما همراه باشید.

موقعیت گمرک ساری

ساری یکی از استانهای شمالی و از پرجمعیت ترین استانهای ایران می باشد. که به دلیل دارا بودن ساحل بزرگترین دریاچه جهان دریای خزر و همسایگی با کشور های همجوار این دریا مانند: ترکمنستان، قزاقستان، آذربایجان و روسیه همچنین نزدیکی به تهران باعث رونق موقعیت تجاری و اقتصادی ویژه ای در این استان شده است.

 

ترخیص کالا ار گمرک ساری
ترخیص کالا ار گمرک ساری

راه های ارتباطی گمرک ساری

مهمترین خصوصیت راه های ارتباطی در ساری و به طور کلی استان مازندارن امتیاز حمل و نقل دریایی می باشد. همچنین اتصال راه آهن استان مازندارن با راه آهن سراسری ایران امکان جا به جایی کالا به صورت ریلی را فراهم کرده است. لازم به ذکر است این استان با دارا بودن فرودگاه بین المللی حمل و نقل هوایی را امکان پذیر کرده و با دارا بودن سه جاده شوسه ارتباطی باعث دسترسی راحت به تهران و تردد آسان از شمال در بازارهای تهران شده است.

امور ترخیص کالا از گمرک ساری

در گمرک ساری فقط صادرات و واردات قطعی کالاها انجام می شود. همچنین این گمرک امور مربوط به ترانزیت خارجی مبدا، کارنه تیر مبدا و امور مسافری، امانات پستی را برعهده دارد. همچنین این گمرک دارای واحد قضایی مستقل است که در زمان بروز مشکل و قاچاق کالا امکان تشکیل پرونده و ارسال به دادگاه را دارد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان و بهره مندی از کادر مجرب و تحصیل کرده در زمینه تجارت و بازرگانی، راهنما شما در کلیه امور تجاری خواهد بود. از خدمات این شرکت بازرگانی می توان به مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام حوالجات بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، حمل و نقل کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و … اشاره کرد. پیشنهاد ترخیص کاران و کارشناسان ما این است که امور خود را به متخصصین آگاه در زمینه ترخیص کالا بسپارید. می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ برای ترخیص کالا از گمرک ساری به صورت رایگان با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.