ترخیص کالا از گمرک امیرآباد

ترخیص کالا از گمرک امیرآباد

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از گمرک امیرآباد می باشد. در این مقاله، با این استان و موقعیت تجاری و اقتصادی آن و اموری که انجام می دهند و مراحل ترخیص کالا از گمرک آشنا می شوید. همراه باشید.

موقعیت اقتصادی و تجاری گمرک امیرآباد

گمرک امیرآباد در مازندران یکی از بزرگترین گمرک های شمال کشور می باشد. و یکی از مهمترین گمرکات این استان است که در شمال کشور نقش صاردات و واردات را بر عهده دارد. اقتصاد این قسمت از کشور بیشتر کشاورزی می باشد. که در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص موقعیت ارتباطی این گمرک می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

ترخیص کالا از گمرک امیرآباد
ترخیص کالا از گمرک امیرآباد

راههای ارتباطی گمرک امیرآباد

یکی از مهمترین خصوصیات گمرک امیر آباد امتیاز حمل و نقل دریایی از طریق منطقه ویژه اقتصادی این بندر می باشد. همچنین اتصال راه آهن این استان با راه آهن سراسری ایران امکان جا به جایی کالا به صورت ریلی را هم فراهم کرده است. لازم به ذکر است این گمرک با داشتن فرودگاه بین المللی دشت ناز حمل و نقل هوایی را نیز امکان پذیر کرده و همچنین سه جاده شوسه ارتباطی باعث دسترسی راحت تر  به تهران و تردد آسان از شمال در بازارهای تهران شده است.

امور ترخیص کالا از گمرک امیرآباد

گمرک امیرآباد در بندر امیرآباد واقع شده و امور صاردات قطعی کالا و واردات قطعی و موقت کالاها را انجام می دهد. همچنین ترانزیت خارجی مبدا و مقصد، کارنه تیر مبدا، مقصد و عبوری انجام می شود.

مراحل و مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا از گمرک امیرآباد

یکی از موارد مهم و ضروری برای ترخیص کالا از تمامی گمرکات پرداخت حقوق گمرکی و مالیات کالاهای وارد کرده می باشد. همچنین برای ترخیص کالا از گمرک نیاز به تنظیم اظهار نامه ای دارید که در زیر مدارک مورد نیاز برای تنظیم اظهار نامه را بیان می کنیم:

  • قبض انبار
  • پیش فاکتور
  • فاکتور خرید
  • ترخیصیه
  • کارت بازرگانی
  • اخذ مجوزات لازم
  • گواهی بازرسی
  • بیمه نامه
  • بارنامه
  • و ……….

برای اخذ مجوزات باید به بخشنامه های صادر شده در خصوص واردات کالای مورد نظر مراجعه کرد.

شرکت شلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه و بهره مندی از کارشناسان و ترخیص کاران کار کشته در خصوص ترخیص کالا از کلیه گمرکات می تواند عهده دار انجام مراحل ترخیص برای کالاهای شما باشد. از جمله خدمات این شرکت بازرگانی در خصوص ترخیص کالا: تنظیم اظهار نامه و اخذ مجوزات لازم برای ترخیص کالا، انجام مراحل ترخیص کالای وارداتی شما از گمرک و در آخر تحویل کالا در مقصد مورد نظر شماست.در همین خصوص کارشناسان تحصیل کرده شرکت سلطان تجارت بازرگان آماده هرگونه خدمات رسانی به شما تجار محترم در امر ترخیص کالا از کلیه گمرکات هستند. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص کالا از گمرک امیرآباد می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس:09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.