ترخیص کالا از گمرک آبادان

ترخیص کالا از گمرک آبادان

ترخیص کالا از گمرک آبادان

آبادان یکی از شهر های جنوب ایران است که به علت وجود منطقه آزاد بازرگانی تجاری-صنعتی اروند از شهرهای مهم تجاری به حساب می آید. در سال ۱۳۸۳ این منطقه به یکی از مناطق آزاد تجاری در جنوب کشور تبدیل گشت. به علت وجود بندر و فرودگاه در این شهر ترخیص کالا از گمرک آبادان به آسانی صورت می پذیرد. یکی از کشورهای هم مرز با آبادان کشور عراق است، بنابراین صادرات و واردات به این کشور از طریق گمرک آبادان به آسانی انجام می پذیرد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بکارگیری افراد متخصص و خبره در امر ترخیص کالا از گمرک آبادان همه مراحل گمرکی را به بهترین نحو برای شما انجام می دهد.

شرایط آب و هوایی آبادان

در تابستان به علت نزدیکی این شهر با صحراهای بزرگ و سوزانی همچون صحرای بزرگ عربستان و عراق، جهت ترخیص کالا از گمرک آبادان باید به شرایط آب و هوایی این شهر توجه کرد تا کالاهای حساس در هوای گرم و خشک این شهر خراب نشوند. به دلیل اختلاف دمای زیاد در شب و روز که حدود ۲۵ تا ۳۰ درجه می باشد، کالاهای حساس حتما باید در یخچال نگه داری شوند. در زمستان رطوبت هوا به حداکثر میزان رطوبتی در این شهر می رسد. رطوبت در این فصل از سال به ۸۵ درصد تا ۱۰۰ هم افزایش می یابد. به همین دلیل بازرگانان با توجه  به شرایط جوی موجود در شهر آبادان باید نسبت به ترخیص کالا از گمرک آبادان اقدام کنند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تیم مجرب و تخصصی تمامی مراحل ترخیص کالا از آبادان را برای شما عزیزان انجام می دهد.

برخی از کالاهایی که از گمرک آبادان ترخیص می شوند:

ترخیص انواع آی سی از گمرک آبادان

ترخیص  کار متر لیزری از گمرک آبادان

ترخیص کابل از گمرک آبادان

ترخیص  آیفون تصویری از گمرک آبادان

ترخیص انواع لوازم آرایشی-بهداشتی از گمرک آبادان

ترخیص بذرگیاهی از گمرک آبادان

ترخیص خودرو از گمرک آبادان

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان، از فعالترین مجموعه ها در امر صادرات، واردات و ترخیص کالا از بنادر جنوب کشور است که در طی سالها تجربه حرفه ای با ارائه بهترین مشاوره به صورت رایگان در خدمت شما تجار عزیز است. شرکت سلطان تجارت بازرگان جهت ترخیص کالا از گمرک آبادان و مناطق آزاد آماده همکاری با شما همراهان گرامی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالا از گمرک آبادان با متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی تماس بگیرید. شماره های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *