ترخیص کالا از چین

دانستنی های کلی درباره ترخیص کالا از چین

مراحل ثبت پیشنهاد و خرید و ترخیص کالا از چین به شرح زیر است.

1 – مصاحبه با فروشنده و فیکس کردن ارزش و تعداد کالای متبوع

2 – دریافت کردن مثال و ارسال مثال بوسیله پست اکسپرس که اینجانب ارامکس رو توصیه می‌کنم نسبتاً 3 روز سریعتر از dhl ارسال می‌نمایند

3 – آزمایش فنی و فیزیکی و قابل انعطاف افزاری کالای متبوع همینطور بهتره وزن کالا رو ظریف بگیرید تا در ارسال وزن ظریف رو بدونید

4 – به دست آوردن پرفورما و پکینگ لیست از فروشنده

5 – به دست آوردن کشور‌ایران کد و شبنم و ثبت در وبسایت وزارت بازرگانی ( نیاز به کارت بازرگانی داراست )

6 – گرفتن مجوز های واجب ( کالاهای مخابراتی و بهداشتی و . . . ) از ارگان های ذی‌ربط

7 – ارسال 30 درصد مبلغ کل فاکتور به فروشنده از روش صرافی های مجاز T . T

8 – ارسال 70 درصد مبلغ فاکتور به فروئشنده برای ارسال کالا به جمهوری اسلامی ایران یا این که فوروادر

9 – ارسال کل مبلغ فاکتور فوروادر برای ارسال بارها به کشور ایران که میتونه زمینی و یا این که هوایی باشد

10 – دریافت AIR WAYBILL یا این که بارنامه دریایی از فروشنده یا این که فوروادر

11 – ترخیص و پرداخت گمرکی

نکات با اهمیت در ترخیص کالا از چین :

از شرکتهای دارای اعتبار و باسابقه کالا خریداری فرمایید و حتما از وجود کمپانی مذبور اطمینان پیدا نمایید زیرا تو چین صد ها هزار کمپانی به ثبت رسیده و اکثری از این مجموعه موسسه ها موسسه ها کاغذی می باشند و وجود فرنگی ندارند و صرفا شیوه مطمئن شدن بازدید حضوری از کارخانه یا این که کمپانی متبوع یا این که بازدید فردی در چین یا این که فوروادر یا این که AGENT در چین از سمت شما از کمپانی یا این که کارخانه متبوع برای اطمینان از حقیقی و واقعی بودن اون کمپانی همینطور تنظیم عکس و فیلم حتمی هست.

خروج مارک های دارای اعتبار و جهانی از گمرک چین مضاعف نقص‌ و مشقت بار هست پس مطمعن باشید که برندی که می خواهید خریداری فرمائید نقص‌ خروج نداشته باشه و شرکتی که اون مارک رو میزنه جواز اتوریزشن داراست یا این که خیر که بتونه در صورت نیاز گمرک چین گواهی رو ارائه و کالا رو اکسپورت کند در غیر اینصورت کالا در گمرک چین بلوکه خواهد شد.

در موقع به دست آوردن پرفورما توجه فرمایید که حتما مهر و سربرگ فروشنده بر روی پرفورما وجود داشته باشد و حساب کمپانی باشد و خیر کمپانی یا این که فرد دیگه یا این که نام شبیه دیگر و به هیچ وجه به حساب فرد پول حواله نزنید و ترحجیحا به حساب فروشنده در چین بزنید البته اکثرا در هنگ کنگ حساب دارا‌هستند ( حساب دلاری )

در مدل ارسال کالا حتما جور رو معلوم نمائید EXW یا این که FOB یا این که FOB در شهر متبوع که مورد سوم خوب تر هست زیرا برای خروج کالا فروشنده نیاز به لایسنس برای اکسپورت داراست براین اساس خوبتر هست فروشنده کالا رو به فوروادر که دارنده لایسنس اکسپورت هست تحویل دهد تا برای شما ارسال کنند .

بعداز وصال کالا به گمرک یا این که دریایی یا این که هوایی مراجعه می کنید به کمپانی باربری که شعبه دارا هستند در گمرک و مدارک مایحتاج را اخذ می‌کنید بارنامه + پرفورما +پکینگ لیست + سند مبدا و . . . . که بایستی مدارک را در اختیار ترخیص کار قرار داده تا شغل های ترخیص را برای شما انجام دهد.

دقت فرمایید در کلیه این فرایند شما یا این که بایستی کارت بازرگانی داشته باشید یا این که این‌که از کارت کمپانی یا این که فردی استفاده فرمایید برای کارت بازرگانی مدارک مایحتاج در وبسایت وجود داره و همینطور مشغول شدن در شغل های مالیاتی و اظهارنامه و مفاسا حساب و . . . . . . که رمز سال بایستی تصویه فرمایید و جور دوم استفاده از کارت کمپانی یا این که فرد یا این که کمپانی هایی که کار بازرگانی رو انجام میدن هست که پولی را محاسبه مینمایند و پرداخت می کنید و نیازی به مالیات و مشغول شدن با شغل های مالیاتی وجود نداره که با اعتنا به تخصصی بودن خوبتر هست مدل دوم تعیین شود زیرا ماحاسبه مالیات بسیار معلوم نیست و شرکت ها باتجربه اشنایی کافی با شغل های مالیاتی و تبصره و عبد های مالیاتی میباشند و . . . .

در‌حالتی که شما پیرو نرخ رقابتی حمل بارها از چین یا این که سرویس ها حمل قابل اعتمادی می‌باشید به شما خوش آمد میگوییم . افتخار شرکت سلطان تجارت بازرگان تحت عنوان یک کمپانی حمل و نقل بین المللی , علی الخصوص حمل بارها از چین , کاهش هزینه ها و زمان است . حمل بارها از چین به طور بارها FCL ( بارها بدون نقص کانتینر ) , باLCL ( کمتر از بارها کانتینر ) , حمل هوایی وحمل و نقل دریایی به طور خرده و کلی تخصص ماست .

اینک سرویس ها حمل و نقل دریایی ما کاملا , حمل کالا را از هر بندری در چین به سراسر دنیا پوشش می دهد . کارشناسان ما درباره‌ی نیازهای حمل بارها از چین شمارا کمک می دهند . تا شایسته ترین الگوی سرویس ها حمل و نقل را گزینش نمائید . مجموعه ماهر ما کار کشته به ارائه خدماتی کیفیت بالا دلخواه و کمترین هزینه ممکن و مطلوب ترین رویه حمل وبار از چین به طور هوایی به سراسر عالم است .

حمل بارها از چین دارنده اهمیتی بالا بوده و لازم به ذکر است که اهمیت آن کمتر از خرید کالا از چین نمیباشد . لذا از بازرگانان متشخص که قصد خرید کالا از چین و حمل کالا از چین را دارا‌هستند تقاضا میشود با ارسال جزئیات بارها ( پکینگ لیست ) به دفتر کار مرکزی در کشور‌ایران , مشورت کردن واجب را داشته باشند . قابل ذکر است هرهفته بازرگانی تندیس در سراسر چین کالاهای خریداری شده را گردآوری کرده و از چین به کشور‌ایران حمل میکند .

در حمل بارها از چین به طور FCL ( بارها بدون نقص کانتینر ) بعدها زیر میتواند شما بازرگانان عزیز را ارشاد و راهنمایی کنید

اقلام هزینه ترخیص کالا از چین در مبداء ( اروپا یا این که چین یا این که هرجای دیگر ) که بوسیله نماینده ی ما انجام میگردد ( پنج مورد ) :

دریافت سند صادرات در سرزمین مبدا

ترخیص گمرکی صادراتی در مبداء

حمل به بندر یا این که فرودگاه

صادر شدن مدرک مبداء و بارنامه

پرداخت کرایه حمل هوایی , دریایی یا این که زمینی

اقلام هزینه ترخیص کالا از چین در مقصد ( کشور‌ایران , بندرعباس یا این که فرودگاه امام )

دریافت قبض انبار ( ترخیصیه )

ثبت پیشنهاد

کارت بازرگانی

سود و عارضه ها گمرکی

مالیات قیمت افزوده

انبارداری

دلایل وزارت شیوه بابت ناوگان فرنگی

دریافت مجوزها و استاندارد

سهم هلال احمر و یادگرفتن و رویش

باز‌نگری ( در صورت پیدایش )

تخلیه و بارگیری و جابجایی در محوطه

حمل تا انبار مشتری

مخارج ترانزیت و رجوع کانتینر خالی به بندرعباس ( در باب محمولات دریایی )

ترخیص کالا ترکیه | ترخیص کالا دبی | ترخیص کالا جلفا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *