ترخیص کالا از مرز رازی

ترخیص کالا از مرز رازی

ترخیص کالا از مرز رازی

ترخیص کالا از مرز رازی در حال حاضر نسبت به گذشته با معضلات کمتری برخوردار است.ایران دارای سه مرز با ترکیه است . مرز بازرگان که نقطه مقابل گوربولاک است , مرز سرو که نقطه مقابل اسن دره و مرز رازی نقطه مقابل کاپی کوی میباشد. در بین این مرزها مرز رازی تنها مرزی از جمهوری اسلامی ایران است که هم رابطه ریلی و همچنین رابطه زمینی داراست.

گمرک در مرز رازی تحت عنوان یکی از فعالترین و جوان ترین گمرکات ایران محسوب می شود. آسان و راحت بودن تجارت و روان‌سازی فرآیند اداری ترخیص کالا از مرز رازی محور گسترش و زمینه‌ساز ارتقا صادرات در این مرز است و بخش مهمی از معیشت مردمان مرزنشین از کارهای تجاری در مرز تامین می شود.

با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته برای ارائه سرویس ها خوب تر و مناسب به مسافران اهل ایران یا سایر کشورها و کاهش زمان ترخیص مسافر و کالای همراه , تمامی تشریفات گمرکی قطارهای مسافری کشور ایران – ترکیه در پایانه انجام می‌شود فعال‌ساز‌ی اولیه رویکرد ترانزیت ریلی برای کاهش زمان ترخیص کالاهای ریلی و ارتقا ترانزیت از مهم‌ترین مزایای فعال سازی این روش ترانزیتی در مرز بوده و ترانزیت ریلی آذربایجان غربی در مرز مشترک کشور‌ایران – ترکیه و در پایانه سامانه ریلی رازی کردار فعال‌سازی شود .

زیر ساختهای حتمی اعم از استقرار فیبر نوری و سامانه های واجب برای ساخت در  ترانزیت ریلی در مرز رازی نصب خواهد شد گمرک کشور ایران با فعال سازی این راه در‌این مرز موافقت کرده و بزودی در پایانه سامانه ریلی رازی آغاز و با فعال‌ساز‌ی این شیوه همگی تشریفات ترانزیت ریلی در گمرک رازی عملی و این گمرک به یک گمرک مبدا ترانزیت ریلی تبدیل می گردد .

ساله بیشتراز 10 هزار واگن قطار حمل کننده کالاهای محل ورود و خروجی از مرز رازی  خوی برای انجام تشریفات ترانزیتی به تبریز منتقل میشود.

هر ساله  گونه های و اجناس مختلف کالا از رویکرد ریلی کشور ایران – ترکیه در مرز رازی – کاپی کوی ترانزیت و بیش تر از 36 هزار نفر از روش این شیوه به کشور‌ایران , ترکیه و دیگر مملکت های اروپایی و بالعکس رفت وآمد می نمایند .

آذربایجان غربی در شمالغربی کشور ایران بیشتراز 891 کیلومتر مرز مشترک با سه میهن جمهوری آذربایجان , ترکیه و عراق داراست , آذربایجان غربی بعنوان صرفا استان همسایه جمهوری اسلامی ایران با میهن ترکیه و دارنده بیش تر از 500 کیلومتر مرز مشترک با این مملکت است.

مرزهای بین المللی بازرگان در ماکو , سرو در ارومیه و مرز رازی در شهر خوی مهم‌ترین مبادی محل ورود و خروجی کالا از کشور‌ایران به ترکیه میباشند , آذربایجان غربی با استان حکاری , وان , آغری , ایغدیر و قارص ترکیه مرز مشترک داراست .

ترخیص کالا از مرز رازی را به سلطان بازرگان تجارت بسپارید.

ترخیص کالا مرز پرویزخانترخیص کار گمرک مهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *