ترخیص کالا از گمرک بندر عباس

ترخیص کالا از بندرعباس

 درباره ترخیص کالا از بندرعباس

ترخیص کالا از بندرعباس: ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی و ترخیص کالا از بندرعباس هر آنچه که شما بخواهید از خدمات “ شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان ” به شماست.

 

آیا می دانستید گمرک شهیدرجایی در ترخیص کالا از بندرعباس نقش حیاتی دارد ؟

۱-  گمرک شهید رجایی در بندرعباس، مهم ترین گمرک تجاری ایران است. بندرعباس به عنوان یکی از پرتردد ترین مسیرهای تجاری کشور، بیش از ۵۰ درصد از سهم ترخیص کالاهای صادراتی و وارداتی در ایران را به عهده دارد.

۲-گمرک  رجایی تا پیش از تحریم ها با هشتاد گمرک بین المللی در ارتباط بود.

۳-گمرک شهید رجایی بندرعباس از معدود بنادریست که توانایی پهلوگیری بزرگترین کشتی های بین المللی را دارد.

۴-گمرک شهید رجایی در سال ۹۳ رتبه اول ارزش کالاهای وارداتی به کشور را دریافت کرد. (سهم ۳۴ درصدی)

۵-گمرک شهید رجایی بعد از گمرک امام خمینی ،دومین گمرک در وزن کالاهای وارداتی به کشور است.

 

یکی از اصلی ترین دلایل تبدیل گمرک بندرعباس به مهم ترین دروازه و مبدأ صادرات و واردات کالا به ایران، موقعیت جغرافیایی و استراتژیک بندرعباس و نزدیکی به خلیج فارس و تنگه هرمز است. بر اساس آمار و اطلاعات سال ۹۴، گمرک شهید رجایی بندرعباس، ۳۵ درصد از واردات کشور را به خود اختصاص داد و همین موضوع ترخیص کالا از گمرک بندرعباس را بیش از پیش  مهم  و صد البته منحصر به فرد کرد.

ترخیص کار بندر شهید رجایی :

گمرک شهید رجایی یکی از گمرک های تجاری پررونق در جنوب کشور می باشد. درگمرک شهید رجایی به طور متوسط بیش از حجم صد میلیون تن کالا ترخیص می شود. حدود ۵۵ درصد صادرات و واردات ایران در گمرک شهید رجایی انجام می شود. این گمرک یکی از مراکز بزرگ ترخیص کالا ی ایران بشمار می رود. شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان یکی از شرکت های ترخیص کار بندر شهید رجایی می باشد. شما میتوانید ترخیص کالای خود را به ما بسپارید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک بندرعباس :

برای اطلاع از هزینه ترخیص کالا از گمرک بندرعباس و مشاوره و ترخیص کالا از گمرک بندرعباس میتوانید با ترخیص کاران سلطان تجارت بازرگان بصورت کاملا رایگان مشاوره نمایید.

 

مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس :

ترخیص کالا از کلیه گمرکات دارای مراحل خاصی می باشد. ترخیص کاران باتجربه و متخصص گمرک با این مراحل به خوبی آشنا هستند. بیشتر تجار و بازرگانان جهت ترخیص کالای صادراتی و وارداتی خود از شرکت ترخیص کار کمک می گیرند. ترخیص کاران و مشاوران متخصص شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان آماده ارایه مشاوره در زمینه مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس و بهترین راه کار ترخیص کالا از گمرک می باشند.

 

ترخیص کالا از بندرعباس با شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان :

برای ترخیص کالا از بندرعباس ،به ترخیصکاری حرفه ای نیاز است. چرا که گمرک بندرعباس از بزرگترین گمرکات  از نظر حجم واردات کالاست؛ پیشنهاد میکنیم برای ترخیص کالا از بندرعباس، از کارشناسان مجرب و خبره کمک بگیرید. شرکت ترخیصکار گمرک سلطان تجارت بازرگان، با افتخار آماده ارائه خدمات بازرگانی و مشاوره تخصصی در زمینه  ترخیص کالا از گمرکات، می باشد. جهت مشاوره رایگان با ترخیص کاران شرکت بازرگانی سلطان تجارت بازرگان با شماره های : ۲۲۸۵۵۹۰۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۵۴۰۶ تماس بگیرید.
ترخیص کالا از گمرک بندر خرمشهر  |ترخیص کالا بدون کارت بازرگانی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *