ترخیص کالا از آستارا

ترخیص کالا از آستارا

ترخیص کالا از آستارا

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کالا از آستارا می باشد. جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در شمال و شمال غرب کشورمان صدها کیلومتر مرز مشترک دارند که شمالی‌ترین نقاط مرزی، مرز آستارا و دشت مغان می باشند. آستارا مرز مشترک ایران و جمهوری آذربایجان می باشد. آستارا شهری بندری و مرزی در استان گیلان است. آستارا از نظر ارتباطی بر سر یک سه ‌راهی مهم قرار گرفته‌است. راه جنوبی به بندر انزلی و رشت، راه شمالی به آستارا و باکو و راه غربی به اردبیل و تبریز می رسد.گمرک این شهر از لحاظ اقتصادی نقش تعیین‌کننده‌ای دارد و از بنادر فعال ترانزیتی کشور می باشد.

ترخیص کالا از گمرک آستارا

گمرک آستارا در نقطه مرزی بسیار مهمی قرار دارد و از لحاظ اقتصادی بسیار مهم است. روزانه کالاهای وارداتی و صادراتی بسیاری از گمرک آستارا ترخیص می شود و به نقاط مختلف داخلی و خارجی ترانزیت می شود. در سال های اخیر گمرک آستارا نقش بسیار زیادی در اقتصاد داخلی و روابط بین المللی داشته است.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و همکاری با کارشناسان متخصص از ابتدا تا انتهای کار که ثبت سفارش و خرید، انجام حواله جات بانکی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، حمل و نقل کالا و اخذ کلیه مجوزات لازم است در کنار شماست. ترخیص کار زبده ما کالای شما را با صرف کمترین زمان و هزینه در نزدیکترین گمرک در مبدا ترخیص می نمایید. برای ترخیص کالا از کلیه گمرکات نیاز به اخذ مجوزاتی در خصوص کالای ترخیصی خواهید داشت تاجران محترم در صورت نداشتن اطلاعات کافی در این خصوص می توانید با مشورت متخصصین ما در حوضه ترخیص کالا از گمرک آستارا تجارتی آسوده و بدون دردسر داشته باشید. برای هرگونه پرسش و پاسخ رایگان می توانید با متخصصین ترخیص کار ما مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *