ترخیص کاغذ روزنامه از گمرک

ترخیص کاغذ روزنامه از گمرک

ترخیص کاغذ روزنامه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کاغذ روزنامه از گمرک می باشد. روزنامه ها و کاغذ آنها دارای انواع مختلفی می باشند. سالانه حدود 40 هزار تن کاغذ روزنامه به کشور وارد می شود. این مقاله قصد دارد به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی واردات و صادرات و به طور کلی بازرگانی این کالا یعنی کاغذ روزنامه بپردارد در صورت نیاز با ما همراه باشید.

واردات کاغذ روزنامه

بیشتر واردات کاغذ روزنامه از کشور های آلمان، امارات متحده عربی، هند، روسیه، مجارستان، ترکیه و …. می باشد. واردات کاغذ روزنامه در چهار چوب ضوابط و قوانینی می باشد. برای واردات و ترخیص کالا از گمرک باید طبق اصول صادر شده در بخشنامه ها عمل نمایید برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده در این خصوص مراجعه نمایید به دلیل تغییرات و به روز رسانی بخشنامه ها و قوانین نمی توان دقیقتر در این خصوص توضیح داد.  برای کسب اطلاعات دقیق از قوانین با مشاورین شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص کاغذ روزنامه از گمرک:

ترخیص انواع کاغذ روزنامه

ترخیص کاغذ روزنامه کاهی

ترخیص کاغذ روزنامه ملامینه

ترخیص کاغذ مجله

ترخیص کاغذ روزنامه الوان

ترخیص کاغذ روزنامه تحریر

ترخیص کاغذ روزنامه گلاسه

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص کاغذ روزنامه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کاغذ روزنامه ذیل ردیف 4902 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب ترخیص کار مناسبی برای ترخیص کاغذ روزنامه از گمرک  می باشد. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات مراحل را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار متخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *