ترخیص کار گمرک مهران

ترخیص کار گمرک مهران

ترخیص کار گمرک مهران

شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص کار گمرک مهران می باشد. یکی از فعال ترین مرزهای رسمی ایران مرز مهران است و یکی از بارزترین نکاتی که باعث با اهمیت شدن این مرز شده نزدیکی آن به شهر مذهبی عراق است که اخیرا نیز به دلیل رفت آمد بسیار زیاد زائران از این مرز برای زیارت عتبات عالیات به یکی از مرزهای مهم تبدیل شده است. این مرز یکی از بهترین مرزهای بین المللی ایران می باشد.

موقعیت تجاری و بازرگانی مرز مهران

مرز مهران یکی از مطمئن ترین مرزهای ایران است. مهران، مرز مشترک بین ایران و عراق است این اعتبار باعث شده است که این پایانه مرزی از جنبه اقتصادی نیز به جایگاه ویژه ای دست یابد برای صادرات به کشور عراق با توجه به اینکه مرز مهران زیر ساخت های مناسبی دارد و به کشور عراق نیز بسیار نزدیک است گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

قوانین و مقررات گمرک مهران

اگر برای اولین بار قصد تجارت، صادرات یا واردات کالا کرده اید بهتر است بدانید برای ترخیص کالا از گمرک بایستی حتما با قوانین گمرکی آشنایی پیدا کنید چرا که ممکن است با مسائل و مواردی مواجه شوید که نتوانید به درستی به آنها بپردازید. برای این مورد یا باید به مجوزات صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط مراجعه نمایید و یا امور تشریفات گمرکی خود را به فرد ترخیصکار و یا شرکت ترخیصکار با تجربه بسپارید که با قوانین آشنایی داشته باشند.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در امر ترخیص کالا از گمرک آماده خدمت رسانی به شما تجار محترم می باشد. از جمله خدمات این شرکت می توان به: ترخیص کالا از کلیه گمرکات، اخذ مجوزات مورد نیاز، مشاوره بازرگانی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و ….. اشاره کرد. ترخیصکاران این شرکت متعهد هستند که کالای شما عزیزان را در اسرع وقت و با کمترین هزینه از گمرک ترخیص نمایند. تجار عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در  خصوص ترخیص کار گمرک مهران می توانید با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

ترخیص کالا از مرز رازیترخیص کالا مرز پرویزخان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *