ترخیص ژاول از گمرک

ترخیص ژاول از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ژاول از گمرک می باشد. آب ژاول که یک نوع مایع سفید کننده می باشد و از آن برای سفید کردن، زودودن رنگ، گند زدایی، ضد عفونی کردن و …… استفاده می شود. در اصطلاح عامیانه به عنوان وایتکس شناخته شده است. که در بیمارستانها، خانه ها، برای از بین بردن لکه های روی لباس، از بین بردن باکتری، قارچ، کپک، کند زدایی محیط های استخری، تمیز کردن و کم کردن بودی فاضلاب ها و ……  مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم.

واردات و صادرات ژاول

وادرات آب ژاول از کشورهای اروپایی مانند آلمان، کانادا، فرانسه و همچنین چین و …. می باشد. صادرات این محصول از ایران به کشور های افغانستان، پاکستان، امارات متحده عربی  و ….. می باشد. برای صادرات و واردات ژاول باید طبق قوانین و مقررات پیش رفت و بر همین اساس به اخذ مجوزات مورد نیاز برای تجارت و بازرگانی پرداخت. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این زمینه بیان کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ژاول از گمرک:

ترخیص انواع ژاول

ترخیص آب ژاول

ترخیص وایتکس

ترخیص انواع سفید کننده

ترخیص هیپوکلریت سدیم

ترخیص آنتی فرمین

ترخیص اکسید کلرید سدیم

ترخیص اکسی کلرید سدیم

ترخیص آب ژاول صنعتی

ترخیص انواع اسانس های خوشبو کننده

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با تیمی کارآزموده و زبده  طی حدودا بیست سال فعالیت مفید آماده هرگونه خدمت رسانی به تاجران محترم می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به هرگونه امور تجاری و بازرگانی و خرید و سفارش هر کالایی با یک ترخیص کار مجرب مشورت کنید. از آنجایی که مقررات صادرات و واردات و امور بازرگانی کشور همواره در حال تغییر هست، شما عزیزان می توانید قبل از اقدام، با متخصصین شرکت سلطان تجارت بازرگان مشورت کنید. شرکت ما درتمامی مراحل از ابتدا ثبت سفارش و خرید کالا تا انتها که حمل و نقل آن به مقصد مورد نظر شماست و ترخیص کالا از گمرک می باشد، همراه شما تاجران محترم می باشد. شما عزیزان برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص ژاول از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *