ترخیص چوب بستنی

ترخیص چوب بستنی از گمرک

ترخیص چوب بستنی از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص چوب بستنی از گمرک می باشد. به دلیل کمبود منابع چوبی بر اساس آمار،  سالانه ۲۴۰ میلیارد چوب بستنی و چوب های طبی وارد کشور می شود.

واردات چوب بستنی

واردات این محصول بیشتر از کشور چین انجام می گیرد و نیاز به اخذ برخی از مجوزات دارد. از جمله این مجوزات میتوان به مجوز بهداشت و قرنطینه اشاره کرد. به دلیل بروز شدن بخشنامه در این صنعت جزییات بیشتری را نمی توان در این مقاله بازگو کرد برای اطلاع  بروز و بیشتر از ضوابط و مقررات با ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص چوب بستنی از گمرک:

ترخیص انواع چوب طبی یا چوب معاینه

ترخیص انواع ترخیص قاشق چوبی

ترخیص چوب بستنی گرد

ترخیص چوب بستنی صاف و بغل گرد

ترخیص دستگاه های تولید چوب بستنی

و…

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با تیمی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمت رسانی به تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد کارشناسان ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. از آنجایی که قوانین و ضوابط های صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجار عزیز قبل از اقدام، نیاز به مشورت با متخصصین ترخیص کالا در این زمینه خواهید داشت. شرکت ما در همه مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید و ترخیص چوب بستنی از گمرک و حمل آن به مقصد مورد نظر شماست، یار و یاور شما تاجران محترم می باشد.

شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *