ترخیص پیش سازه از گمرک

ترخیص پیش سازه از گمرک

ترخیص پیش سازه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پیش سازه از گمرک می باشد. پیش سازه های سازه هایی هستند که معمولا از بتن و میلگرد های در هم تنیده ساخته شده اند. واردات پیش سازه ها معمولا برای ساختن پل ها و ساختمان ها و گلخانه ها می باشد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه واردات پیش سازه در ادامه با ما همراه باشید.

واردات پیش سازه ها

واردات پیش سازه ها معمولا از کشور های اروپایی و آمریکایی، چین، ایتالیا، ترکیه، امارات متحده عربی و …..  می باشد. اما بهترین پیش سازه ها را شرکت های اروپایی و آمریکایی تولید می کنند. برای واردات پیش سازه ها باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید. و طبق قوانین و مقررات به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازید. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتر ی را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید و یا به بخشنامه های صادر شده مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پیش سازه از گمرک:

  • ترخیص انواع پیش سازه ها
  • ترخیص پیش سازه های بتنی
  • ترخیص پیش سازه های چوبی
  • ترخیص پیش سازه های سیمانی
  • ترخیص پیش سازه های گلخانه ای
  • ترخیص پیش سازه های خانه ها
  • ترخیص قطعات پیش ساخته راه و ساختمان
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص پیش سازه ها

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص قطعات پیش ساخته راه و ساختمان در ردیف 681091 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ساختمان های پیش ساخته  ذیل ردیف 9406 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گلخانه با تجهیزات کامل در ردیف 94061010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص کارمندان آماده ارائه خدمات ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم و ….. می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت کالای شما را در اسرع وقت و با امنیت کامل با کمترین هزینه از گمرک ترخیص خواهند کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص پیش سازه از گمرک با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *