ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل از گمرک

ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل از گمرک

ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل از گمرک می باشد. ماشین آلات پمپ بتن معمولا در پروژه های عمرانی، راه سازی، سد سازی، ساختمان سازی، برج سازی و ساخت پلها مورد استفاده قرار می گیرد. از پمپ بتن معمولا در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ماشین آلات و تجهیزات دیگر امکانات دسترسی به آنجا را ندارند در چنین مکانهایی از پمپ بتن استفاده می شود. دو نوع پمپ بتن وجود دارند یکی با کشنده یکی بدون کشنده که دستگاه های بدون کشنده را باید روی دستگاه های دیگر سوار کرد.

واردات پمپ بتن نو و مستعمل

عمده واردات پمپ بتن نو و مستعمل از کشورهای اروپایی، ترکیه، آلمان، چین می باشد. واردات ماشین آلات راه و ساختمان سازی نو و مستعمل بخصوص پمپ بتون مشمول رعایت قوانین و اخذ مجوز طبق بخشنامه های صادره از ارگان ها و سازمانهای ذی ربط می باشد. در صورت رعایت نکردن قوانین به مشکل خواهید خورد. برای دریافت اطلاعات بروز و دقیق از بخشنامه ها با کارشناس ترخیص کار پمپ بتن نو و مستعمل شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پمپ بتون نو و مستعمل از گمرک:

ترخیص انواع پمپ بتو نو و مستعمل

ترخیص پمپ بتن بدون کشنده

ترخیص پمپ بتن با کشنده

ترخیص پمپ بتن تریلر( خطی، ایستا)

ترخیص پمپ تخصصی

ترخیص پمپ بتن زمینی

ترخیص پمپ بتن دکل شوئینگ

ترخیص پمپ بتن دکل دار

ترخیص پمپ بتن ثابت

ترخیص پمپ بتن سیار

ترخیص پمپ بتن موبایل

و ….

گمرکات اختصاصی برای ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل

برخی از کالاهای وارده به کشور از گمرک های مخصوصی وارد می شوند که مختص همان کالا می باشد. این امر به منظور سریع تر شدن ترخیص کالا ها کمک می کند. گمركات مجاز به ترخيص ماشين‌آلات راهسازي مستعمل عبارتند از: شهيدرجايي، شهید با هنر، بوشهر، ارومیه، خرمشهر، اصفهان و تهران. همچنین گمرکات اختصاصی برای ماشین آلات راهسازی نو شهید رجایی و شهید باهنر، بندر امام(ره)، بندرانزلی، تهران، خرمشهر، نوشهر، سهلان، مشهد، اصفهان می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهره مندی از ترخیص کاران زبده از ابتدای کار تجارت که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص کالا و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهتان هستند. جهت هرگونه پرسش و پاسخ درخصوص ترخیص پمپ بتن نو و مستعمل از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *