ترخیص پلی اتیلن از گمرک

ترخیص پلی اتیلن از گمرک

ترخیص پلی اتیلن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص پلی اتیلن از گمرک می باشد. امروزه با گسترش استفاده از ظروف و کیسه های پلاستیکی و نیز استفاده از ترکیبات پلی اتیلن در ساخت انواع ظروف آشپزخانه، میز و صندلی، شیلنگ ها و جداول و مخازن پلاستیکی، سطل های زباله، بشکه ها و گالن ها، وان های پلی اتیلنی و سبد ها، لوازم سرویس بهداشتی و خیلی ملزومات دیگر که نام بردن از آنها دراین مقاله نمی گنجد، استفاده می شود.

واردات پلی اتیلن

واردات این محصول عمدتا از کشور های اروپا و چین انجام می شود. واردات پلی اتیلن در چهار چوب ضوابط و قوانینی می باشد. به دلیل تغییرات و بروز رسانی بخشنامه ها و قوانین برای کسب اطلاعات دقیق از این قوانین با مشاورین ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص پلی اتیلن از گمرک:

ترخیص انواع پلی اتیلن

ترخیص پلی اتیلن با چگالی بالا

ترخیص پلی اتیلن با چگالی پائین

ترخیص لوله و شیلنگ های سخت از پلیمرهای اتیلن

ترخیص پلی اتیلن خیلی سبک

ترخیص پلی اتیلن با اتصالات عرضی

ترخیص کوپلیمرهای اتیلن – وینیل استر

ترخیص پلی اتیلن گرید پایپ

ترخیص پلی اتیلن سنگین فیلم

ترخیص پلی اتیلن متراکم

ترخیص پلی اتیلن با تراکم کم

ترخیص پلی اتیلن PE

ترخیص پلی اتیلن سنگین

ترخیص پلی اتیلن ترفتالات

ترخیص ماشین آلات فرایند پلاستیک

ترخیص پلی اتیلن سنگین بادی

و….

تعرفه گمرکی جهت ترخیص پلی اتیلن از گمرک

تعرفه گمرکی جهت ترخیص انواع پلیمر اتیلن ذیل ردیف های ۳۹۰۱، ۳۹۰۷، ۳۹۱۵، ۳۹۱۶، ۳۹۱۷، ۳۹۲۰، ۳۹۲۳ قرار می گیرد. شما عزیزان برای آگاهی از جزییات و حقوق ورودی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کالاها از جمله ترخیص پلی اتیلن از گمرک یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار متخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *